• Неодамнешно
Смешни Девојка Дизајни Персоналните Везени Бебе Момчиња Keepsake Капа со Слон од Вашето Име

Смешни Девојка Дизајни Персоналните Везени Бебе Момчиња Keepsake Капа со Слон од Вашето Име

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

100 % Памук.Произведено во САД.Машина За Миење.Прекрасен Keepsake за Бебе Момче со вашата персонализирана текст.Препорачана Возраст : Новороденче-6 месеци, но може да собере до 9 месеци, во зависност од главата големина.Секој Шапка е прецизно и со гордост Извезена во САД со Смешни Девојка Дизајни.Прекрасен Keepsake за Бебе Момче со вашиот сопствен текст! ****Се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ ЗА ВАШИОТ ВЕЗЕНИ ПРОИЗВОД**** Машина за миење внатре кон надвор во ладна вода, нежно циклус; не се впие или кајгана.Лежеше рамен да се исуши и ако железо бидете сигурни дека за да железо внатрешноста на ниска топлина. (пеглање на името може да предизвика нишката да се топи)!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат