• Неодамнешно
Бебе Сонцето Шапка Деца Момче Капи Лето Плажа UPF 50+ Сонце Заштитни Капи Кофа Шапка

Бебе Сонцето Шапка Деца Момче Капи Лето Плажа UPF 50+ Сонце Заштитни Капи Кофа Шапка

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Тока затворање.UPF 50+ Децата на Сонцето Капи - Дете шапка материјал помага да се блокира до 98% од UVA и UVB Зраци, заштита на децата главата, очите, на лицето, вратот од силна сончева светлина.Материјал Направен од 100% памук ткаенини, бебе кофа шапка е мека и дише доволно за да се задржи на деца мека и пријатна.Сонцето Стакло Шапка - Четири Големина за вашиот избор. 48cm=18.9"се вклопува 6-12 Месеци, 50cm=19.7"се вклопува 12-24 Месеци, 52cm=20.5"се вклопува 2-4 Години, 54cm=21.3"одговара на 4-8 Години.Брадата Рака Прилагодливи - Флексибилни брадата рака обезбедува деца момче шапка во место па дури и на windy дена и да се создаде најдобро одговара.Wicking лагер чува бебето главата кул и удобно.Повод - Лесни и packable за лесно во движење.Ова бебе сонцето шапка е најдобриот избор за вашите деца играње на плажа или во дворот, safari, одете на риболов, патување, кампување, пловењето и сл.Извонредна бебе момче капи се направени од високо квалитетен материјал, мека и дише.На wicking лагер е дише за удобност.Високо квалитетен материјал деца кофа шапка суши брзо ако тоа се навлажни за поддршка на бебето е активна игра.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Kangol Мажи, Жени Кабелот Бејзбол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kangol Мажи, Жени Кабелот Бејзбол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 1056.00
Бартон Bonita Beanie Женска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бартон Bonita Beanie Женска

Тело : 100% Акрил.Увезени.Машина За Миење.Изработени од 100% акрил за лесни удобност.Буци поврзана со врвот po

DEN 1078.80