• Неодамнешно
Ammiko Бебе Сонцето Шапка Деца Лето Плажа Капи UPF 50+ Заштита од Сонце Бебе Капи Широк Обод Кофа Капа за Бебе Девојчиња Момчиња

Ammiko Бебе Сонцето Шапка Деца Лето Плажа Капи UPF 50+ Заштита од Сонце Бебе Капи Широк Обод Кофа Капа за Бебе

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Материјал : Ова бебе сонцето шапка е направен од висок квалитет на fabirc, мека, дише и удобно.Деца сонцето капи се наредени со дише мрежа материјали кои во голема мера го прави вашето бебе главата кул и вентилирани.Во текот на целиот ден пријатна за носење.Големина : Бебе капи има 3 Големина за да изберат, 17.3"-18.1"/0-6 Месеци; 18.1"-19.7"/6-24 Месеци; 19.7"-21.3"/2-5 Години.Прилагодливи плажа капи за момчиња и девојчиња може да се прилагоди капа турнеја за да ги собере расте бебето, така што тоа може да го користите за долго време.Заштита од сонце : UPF 50+ сонце заштитни ткаенина материјал кој го блокира до 98% од UVA и UVB Зраци!Широк обод штити Брадата рака функција помага да се осигура дека бебето девојка момче капи останува заштитена кога windy.Лесно да се стави на и престој на за сите-ден игра.Лесен, лесен за складирање и лесно свитлива да се вклопат во џеб, патување пријателски.Прилики : на Младата капи за секојдневна употреба, лесно да се носат и се спарите со други алишта.Погоден за повеќето активности на отворено, риболов, safari, патување, кампување, пловењето, пикник и др.Симпатична бебе сонцето шапка, исто така, е голем дар избор за роденден или друг важен настан.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Предупредување можам Да Почнам да Зборувам За Исус во Секое Време Вера Унисекс возач на камион Капи Тато, Безбол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Предупредување можам Да Почнам да Зборувам За Исус во Секое Време Вера Унисекс возач на камион Капи Тато, Безбол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 119.76
Бартон Bonita Beanie Женска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бартон Bonita Beanie Женска

Тело : 100% Акрил.Увезени.Машина За Миење.Изработени од 100% акрил за лесни удобност.Буци поврзана со врвот po

DEN 1078.80
Бартон Bonita Beanie Женска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бартон Bonita Beanie Женска

100% Акрил.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Опуштеност одговара може да биде срушен во тек

DEN 309.60
Durio бебе-момчиња Beanie
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Durio бебе-момчиња Beanie

Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Материјал & Големина : Ова руно наредени бебе шапка mitten направен од

DEN 340.56