• Неодамнешно
DRESHOW BQUBO 4 Парчиња Бебе Beanie Новородено Дете Мека Симпатична Поврзана Шапка Болница Капи за Бебе Момчиња Младата Капа Beanies

DRESHOW BQUBO 4 Парчиња Бебе Beanie Новородено Дете Мека Симпатична Поврзана Шапка Болница Капи за Бебе Момчиња

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

памук и spandex.Направена од двојно-layer квалитет памук и spandex ткаенина, ова бебе beanie е мека, комфорни и издржливи.Симпатична мечка уши направите ова бебе шапка многу модерен.Рака мие тивко да се прошири производ, услуга живот.ФУНКЦИОНАЛНА CRIMPING ДИЗАЈН ви овозможува да се тркалаат шапка работ нагоре за да го промените бебето капи големина и стил, оваа капа може да ја придружува вашето бебе е раст.Виткање дел на шапка предност во и ставање своите над дека може да се прилагоди вашето бебе шапка.Можете да навивам за нив, а потоа се одвиваат како бебе старее.На BQUBO Капа не е само симпатична иако, исто така го задржува вашето бебе главата и ушите топло.Овие симпатична бебе момче капи одговара на сметка убаво и лесно оди со речиси секој еден од бебе облека и секојдневно носење.Овие млади капи се големи подароци за роденден или друг важен настан.ТРИ ГОЛЕМИНА ИЗБОРИ бебе капи со неговиот расте од новородено до уште 6 години! 0-3 Месец одговараат за бебе обемот на главата е околу 11.8"-15.7"; 3-24 Месец одговараат за бебе обемот на главата е околу 13.4"-17.3"; 2-6 Година костим за бебе обемот на главата е околу 15.3"-20.5".Не е тајна дека бебињата сакаат да ги повлечат своите капчиња исклучување нивните глави, при што не се гледа и ги фрли кој-знае-каде.За среќа, BQUBO Капи дојде во 4 пакет симпатична бебе капа beanies.BQUBO Бебе Beanies It е тешко да се замисли бебе не носи нешто на главата-по сите, новороденото beanie е дел од нејзиниот getup практично од моментот кога таа беше роден.Но сега, кога тој е малку поголем, тој (и ти), може да сакате да го промените до нејзиниот изглед!BQUBO ги собра сите cuteness со бебе капи.По се борат за да го најдете точниот право headwrap за малку еден, објектите започна да се произведува.Ние нуди turban и трендовски дизајнер инспирирани од модата во длабоки попусти!Што се случува кога ќе се комбинираат класичен дизајн и трендовски додаток?Неверојатна флексибилност.Дали вашето момче е изградба на sandcastles од страна на морето или во песокот, ќе може да смета на овие мека, широк-ширина бебе turban headbands да се задржи коса од нејзините очи.Тоа е мек и еластичен, благодарение на џерси се вклопуваат и рака-пораби.Ве молиме Имајте во предвид : боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Боја : 4 Пакет : Deepskyblue, Сива, Црна, Ленти | Големина : 3-24 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бартон Bonita Beanie Женска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бартон Bonita Beanie Женска

100% Акрил.Увезени.Изработени од 100% акрил за лесни удобност.Буци поврзана со врвот pompom за standout стил.Опуште

DEN 396.00
Kangol Мажи, Жени Кабелот Бејзбол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kangol Мажи, Жени Кабелот Бејзбол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1056.00
Предупредување можам Да Почнам да Зборувам За Исус во Секое Време Вера Унисекс возач на камион Капи Тато, Безбол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Предупредување можам Да Почнам да Зборувам За Исус во Секое Време Вера Унисекс возач на камион Капи Тато, Безбол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 119.76
Бартон Bonita Beanie Женска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бартон Bonita Beanie Женска

Тело : 100% Акрил.Увезени.Машина За Миење.Изработени од 100% акрил за лесни удобност.Буци поврзана со врвот po

DEN 835.20