• Неодамнешно
Komorebi Новородено Бебе Девојка Капи Памук Лак Бебе Beanie Пролет Симпатична Бебе Капи за Девојки 0-6Months Унисекс Бебе Beanies Капа

Komorebi Новородено Бебе Девојка Капи Памук Лак Бебе Beanie Пролет Симпатична Бебе Капи за Девојки 0-6Months

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Еластична затворање. ♥ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашата симпатична памук лак beanies капа за бебе девојки се направени од високо квалитетни памук, полиестер и spandex.Ултра мека памучна материјал нуди доволно водат да се приспособат на baby ' s head раст.Удобно и дише за бебето е деликатна кожа, лесни, меки и дебела, голема за вашиот малку еден. ♥СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : Нашето бебе девојка пролет, есен памук капи со симпатична лак дизајн и избрани цврсти бои, што го прави капи повеќе симпатична и привлечни.Постојат разни комбинации на бои за родителите, за да изберете од, тоа го прави бебе девојка капи совршено пар со секое новородено тимови.Новороденото бебе девојка капи нуди прекрасен и убав изглед на вашиот sweeties. ♥СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Нашето бебе девојки симпатична лак капи доаѓаат во две големини за 0 до 6 месеци новороденче.Возраста е само за референца, можете да изберете големината според актуелната турнеја на вашето бебе.Бебето шапка е малку еластична.Ако вашето бебе е родено тежат помалку од 5lbs и има мала глава, можете да изберете 0-3 месеци.И 0-3 Месеци Големина : капа турнеја за 11.8" , 3-6 Месеци Големина : капа турнеја за 13.4". ♥УДОБНО ДА се НОСАТ : Нашето бебе капи специјално дизајниран за деца, едноставен и модерен стил се направи бебе капи совршено пар со секое новородено облека, одлична за секојдневна облека.Ова бебе капи за девојки е мала тежина, и тоа нема да предизвика притисок врз вашето бебе е главата, додека одржување на топло.Се грижи за вашето новороденче главата.Тоа погоден за пролет, есен и зима. ♥ШИРОКО ПОВОД : Нашата симпатична бебе капи за 0-6months бебе девојки се удобни за носење и лесно да се носат.Новороденче придружник за партиите, роденден партии, 100-ден банкети, фотографирање пука, и др.Ова новороденче beanie е убав за подароци за вашите мала принцеза, кога тие беа само се родени или на разни фестивали.Препорачливо е да се мијат со рака за подобар ефект, без деформација.Ултра мека памучна материјал нуди доволно простор за да се приспособат на babys главата раст.Нашето бебе девојки симпатична лак памук капи доаѓаат во две големини за 0 до 6 месеци новороденче.Едноставен и модерен стил се направи бебе капи совршено пар со секое новородено бебе облека.Унисекс новороденче beanies капа е погодна за пролет, есен и зима.Бебе капи придружник за партиите, роденден партии, 100-ден банкети, фото пука.Ултра мека памучна материјал нуди доволно простор за да се приспособат на babys главата раст.Нашето бебе девојки симпатична лак памук капи доаѓаат во две големини за 0 до 6 месеци новороденче.Едноставен и модерен стил се направи бебе капи совршено пар со секое новородено бебе облека.Унисекс новороденче beanies капа е погодна за пролет, есен и зима.Бебе капи придружник за партиите, роденден партии, 100-ден банкети, фото пука.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бартон Bonita Beanie Женска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бартон Bonita Beanie Женска

Тело : 100% Акрил.Увезени.Машина За Миење.Изработени од 100% акрил за лесни удобност.Буци поврзана со врвот po

DEN 1078.80
Kangol Мажи, Жени Кабелот Бејзбол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kangol Мажи, Жени Кабелот Бејзбол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 1056.00
Бартон Bonita Beanie Женска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бартон Bonita Beanie Женска

100% Акрил.Увезени.Изработени од 100% акрил за лесни удобност.Буци поврзана со врвот pompom за standout стил.Опуште

DEN 396.00
Kangol Мажи, Жени Кабелот Бејзбол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kangol Мажи, Жени Кабелот Бејзбол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 1056.00