• Неодамнешно
Ајде да Одиме Брендон Шапка, Fjb Бејзбол Капа за Мажи Жени, Смешни Класичен Бејзбол Капа, се Мијат Прилагодливи Црна Капа

Ајде да Одиме Брендон Шапка, Fjb Бејзбол Капа за Мажи Жени, Смешни Класичен Бејзбол Капа, се Мијат Прилагодливи

Buyers rating:
DEN 119.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Високо-Квалитетен Материјал : 100% Памук Производство, Дише И Удобно, Шапка Висина : 3.5", Гребенот : 2.7", Капа На Турнеја : 22"-23", Една Големина Одговара На Повеќето Возрасни И Постари Деца.Материјал : Висок Квалитет 100% Памук, Тексас (Еден Слој), Лесни/Трајни/Мазна, А Бејзбол Капа Е Погоден За Секоја Сезона, Што Го Прави Удобно И Стилски Да Се Носат.Стилски И Класичен Дизајн : Оваа Забавна Бејзбол Капа Се Карактеризира Со Едноставен Дизајн, Совршен За На Плажа, Парк, Базен, Теретана, Парада, Семејство, Bbq, Лето Партии, Спортски Настани, Градинарство, Или Само Lounging Околу Куќата Овој Кул Бејзбол Капа, Исто Така, Го Прави Голем Дар За Семејство, Пријатели И Љубовници.Остане Безбедно Во Сонцето : Стоп За Да Се Ризикува Здравјето И Безбедноста Со Одење На Отворено Без Соодветна Заштита Од Сонце.Заштита На Вашата Кожа Од Штетните Uv Зраци И Да Ја Задржите Вашата Коса Од Вашето Лице И Очи Со Носење На Ова Удобно Бејзбол Капа Во Текот На Сите Активности На Отворено.Инструкции За Перење.Оваа Капа Е Препорачливо Да Се Перат На Рака.Тоа Не Треба Да Се Притисне Или Протри, И Тоа Не Треба Да Биде Машина За Измиени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1. Направени На Дише, 100% Квалитетот Памук, Тоа Е Совршен Придружник За Вашиот Активен Животен Стил.2. Ние Нудиме Стилски, Квалитет Капи За Деца, Тинејџери И Возрасни.Ние Сакаме Да Се Направи Нашите Дизајни Забава, Свежи И Оригинални, Како Уникатен Како Вашата Личност.3. Гроздобер Појавува Капи Одат Со Панталони, Фармерки, Bottoms, Маици, Резервоар Блузи, Јакни, Костими За Капење, Итн.Овој Класичен Стил Шапка Оди Со Сè!4. Ние Сакате Вашите Пријатели Да Се Чувствува Удобно Во Нашата Капи Дека Тие Ќе Се Носат Со Сите Нив Ден Долго Додека Играте, Истражување, И Adventuring.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат