• Неодамнешно
Boao 2 Парчиња Божиќ Долга Опашка Капа на Дедо мраз Пом-пом Поврзана Beanie Шапка за Божиќ(Зелен)

Boao 2 Парчиња Божиќ Долга Опашка Капа на Дедо мраз Пом-пом Поврзана Beanie Шапка за Божиќ(Зелен)

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 парчиња на долга опашка капи во вкупно, различни комбинации на бои за вас да се избере, што е доволно количество за ваша употреба и за замена, ве молиме погледнете на сликите внимателно за проверка на бои пред да купите.Мек материјал : овие Божиќ долга опашка шапка се направени на квалитетот кашмир материјал се со рачно изработени процес, еластичен и мека, безбедно материјал не ќе му наштети на вашето бебе деликатна кожа, удобен за носење и да се направи децата да се чувствуваат пријатно.Фестивал на бојата : на капчиња beanie капи имаат црвени и бели шарени шапка тело, плус зелен или црвен конец топки и brims, различни бои и комбинации, полн со фестивалска атмосфера, одговара за ноќта на Вештерките тема добро, може да послужи како добра тема Божиќ костимот додаток.Погодни прилики : на Божиќ долга опашка шапка се добри костими додаток за Божиќ, тема партија и секојдневниот живот, тоа е исто така се идеални за незаборавни фотографија пука, бебе туш подарок, направи вашето бебе станува повеќе симпатична и убава.Мек материјал : Овие Божиќ долга опашка шапка се направени на квалитетот кашмир материјал се со рачно изработени процес, еластичен и мека, безбедно материјал не ќе му наштети на вашето бебе деликатна кожа, удобен за носење и да се направи децата да се чувствуваат пријатно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bula Девојки Снежните Beanie
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bula Девојки Снежните Beanie

100% Акрилна Школка.Увезени.Машина За Миење.Лесен.Мека, волнакако се чувствуваат.Fleeced наредени внатрешни

DEN 239.76