• Неодамнешно
Gift2u 80 Парчиња Вакуум Капа Асортиман Carburetor Dropper 5/32 да 3/8 Црни Гумени Црева Капи Комплет Цела Авто Поправка на Комплет

Gift2u 80 Парчиња Вакуум Капа Асортиман Carburetor Dropper 5/32 да 3/8 Црни Гумени Црева Капи Комплет Цела Авто

Buyers rating:
DEN 1833.60

Количина на стоки

Висок Квалитет : Вакум црево капаците се направени од издржлив флексибилни нитрилна гума, со предностите на еластичноста и високи-температура отпор.Преносни пакет содржи 6 големини гума капи класификација : 6 различни големини 80 парчиња вакум црево капи се спакувани во проѕирна пластична кутија, кој е лесен за употреба.Цврсто се вклопи во вакуум линија за полнење : Кога тестирањето карбураторите, водот, емисија системи за контрола на вакуум линии,и др, гума крајот капа вакуум линија обезбедува тесна одговара за да се спречи вакуум протекување.Вакуум капа асортиман големина детали : ID 3/8" (9.52 мм) * Долга 1" (25.4 mm) = 5pcs dropper вакуум капа, ID 5/16" (7.93 мм) * Долга 7/8" (22.2 mm) =5pcs dropper вакуум капа, ID 1/4" (6.35 mm) * Долга 1-1/4" (31.8 mm) = 10pcs dropper вакуум капа, ID 7/32" (5.55 мм) * Долга 47/64" (18.6 mm) = 20pcs dropper вакуум капа, ID 3/16" (4.76 mm) * Долго 11/16" (17.4 mm) = 20pcs dropper вакуум капа, ID 5/32" (3.96 мм) * Долга 39/64" (15.4 mm) = 20pcs dropper вакуум капа.Она што ќе добиете : 80pcs гума вакум Црево капи дојде со транспарентна кутија за складирање.Целосна наплата во рок од 90 дена, и најдобра услуга по од Gift2u.Gift2u Вакуум Капи 80 Парчиња Асортиман Комплет Погодно за складирање : 80 гума вакуум капаци на 6 различни големини се спакувани заедно во проѕирна пластична кутија за лесно складирање ID 3/8" (9.52 мм) * Долга 1" (25.4 mm) = 5pcs dropper вакуум капа ID 5/16" (7.93 мм) * Долга 7/8" (22.2 mm) =5pcs dropper вакуум капа ID 1/4" (6.35 mm) * Долга 1-1/4" (31.8 mm) = 10pcs dropper вакуум капа ID 7/32" (5.55 mm) * Долго 47/64" (18.6 mm) = 20pcs dropper вакуум капа ID 3/16" (4.76 мм) * Долга 11/16" (17.4 mm) = 20pcs dropper вакуум капа ID 5/32" (3.96 мм) * Долга 39/64" (15.4 mm) = 20pcs dropper вакуум капа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична

Кадифен.Меки Материјали : Направени од мека, мазна и удобен кадифен материјали, целата шапка изгледа как

DEN 215.76
Плажа, Море Птици Led Божиќ Beanie Шапка Кадифен Божиќ Капа за Возрасни Нова Година Празник Партија Божиќ Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Плажа, Море Птици Led Божиќ Beanie Шапка Кадифен Божиќ Капа за Возрасни Нова Година Празник Партија Божиќ Декорација

Материјал : Нашата Капи Се Направени На Квалитетот Кадифен, Кои Се Многу Меки И Имаат Добро Чувство На До

DEN 335.76
Кутре Мотоцикл Заштита За Куче, Мачка Убав Biker Шапка Миленици Јава Капа Кученце Костими Додатоци бела, S ефективни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кутре Мотоцикл Заштита За Куче, Мачка Убав Biker Шапка Миленици Јава Капа Кученце Костими Додатоци бела, S ефективни

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве м

DEN 298.80