• Неодамнешно
ТЕКСАС МЕДИЦИНСКА ТЕХНОЛОГИЈА Хируршки Bouffant Капа за Еднократна употреба Не-Плетени Медицински Глава Покритие за Мажите и Жените, 17gr, Сина, 100 Count

ТЕКСАС МЕДИЦИНСКА ТЕХНОЛОГИЈА Хируршки Bouffant Капа за Еднократна употреба Не-Плетени Медицински Глава Покритие

Buyers rating:
DEN 2337.60

Количина на стоки

МЕДИЦИНСКИ BOUFFANT КАПИ – за Еднократна употреба bouffant капи се идеални за чување на коса од очите додека работат.Тие исто така помагаат да се спречи било супстанции од ширење од косата.ДИЗАЈНИРАН ЗА КОМФОРТ на КОРИСНИКОТ – Дизајниран да биде лесен и дише за комфорт на корисникот, нашите хируршки капи се засили со вжарено покриени со синтетички еластична раб.ТРАЈНИ, НЕ-ПЛЕТЕНИ ТКАЕНИНИ – Овие не-плетени медицински капи се стокмено на медицински одделение квалитетен материјал, долготраен и направени за издржливост.Не-стерилни. 100% ОТКАЧИ-ВРЗАНИ ПОЛИПРОПИЛЕН – Премија од 100% откачи-врзани полипропилен хирургија капи за мажите и жените.Се ПРЕПОРАЧУВА ЗА Глава покритие сина bouffant капи за медицински, медицински сестри, болница, службата за храна индустрија, и повеќе.Идеален за професионална употреба.Глава Покритие Bouffant 17 gr The за еднократна употреба bouffant капи се идеални за чување на коса од очите додека работат.Тие исто така помагаат да се спречи било супстанции од ширење од косата.Дизајниран да биде лесен и дише за комфорт на корисникот, нашиот син bouffant коса мрежи се засили со вжарено покриени со синтетички еластична раб.Овие не-плетени bouffant капи се направена од одличен квалитет ткаенини, долго-траен и направени за издржливост.Премиум 100% откачи-врзани полипропилен bouffant капи за медицински, медицински сестри, болница, службата за храна индустрија, рестораните, и повеќе.Идеален за професионална употреба.Карактеристики : Материјал : Полипропилен SMS не-плетени Тежина 17 gr Diameter : 50 cm; Капа должина горниот дел : 43 cm; Ширина горниот дел : 31 cm Color : Сина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кутре Мотоцикл Заштита За Куче, Мачка Убав Biker Шапка Миленици Јава Капа Кученце Костими Додатоци бела, S ефективни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кутре Мотоцикл Заштита За Куче, Мачка Убав Biker Шапка Миленици Јава Капа Кученце Костими Додатоци бела, S ефективни

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве м

DEN 298.80
Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична

Кадифен.Меки Материјали : Направени од мека, мазна и удобен кадифен материјали, целата шапка изгледа как

DEN 215.76
Божиќ Дедо мраз Шапка, Пчела Цвеќиња Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Дедо мраз Шапка, Пчела Цвеќиња Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година

Висок Квалитет : Секој Божиќ капа е изработена од 95% полиестер + 5% spandex ткаенина, мека на допир и удобен за

DEN 287.76