• Неодамнешно
3/16 да 5/32 Силиконски Вакуум Капи 4.7 mm Маскирање Цевки Капи 25 на Пакет

3/16 да 5/32 Силиконски Вакуум Капи 4.7 mm Маскирање Цевки Капи 25 на Пакет

Buyers rating:
DEN 676.08

Количина на стоки

Материјал : Висока темп силикони, Силикони.Облик : Цилиндрични.Објектот Дијаметар : 3/16" ID Сит.Објектот Дебелина : 1/16" дебелина на Ѕид // MPN : 3/16" Вакуум Капа.Објектот Дијаметар (Внатрешни) : 175 // Item Дијаметар : 3/16" ID Сит. 3/16" Силиконски Вакуум Капи Blanking Капи Маскирање Капи Цевки Капи Висока Темп Црна Силикони Нашите вакуум капи функција висока отпорност на озон, вода, времето, и екстремни температура.Вакуум линија Капи ви овозможи правилно да се печат исклучи било неискористена вакуум порта.Висока температура силикони/гумени маски за прав-слој, e-слој и anodizing процеси.Овој материјал е многу издржливи за повторување висока темп боја лекување апликации.Внатрешен Дијаметар : 3/16" (4.7 mm) Надворешниот Дијаметар : 1/4" Должина на Цевката : 1" Дебелина на Ѕид : (.050) 3/64".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Дедо мраз Шапка, Пчела Цвеќиња Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Дедо мраз Шапка, Пчела Цвеќиња Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година

Висок Квалитет : Секој Божиќ капа е изработена од 95% полиестер + 5% spandex ткаенина, мека на допир и удобен за

DEN 287.76
Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична

Кадифен.Меки Материјали : Направени од мека, мазна и удобен кадифен материјали, целата шапка изгледа как

DEN 263.76
Плажа, Море Птици Led Божиќ Beanie Шапка Кадифен Божиќ Капа за Возрасни Нова Година Празник Партија Божиќ Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Плажа, Море Птици Led Божиќ Beanie Шапка Кадифен Божиќ Капа за Возрасни Нова Година Празник Партија Божиќ Декорација

Материјал : Нашата Капи Се Направени На Квалитетот Кадифен, Кои Се Многу Меки И Имаат Добро Чувство На До

DEN 335.76
Кутре Мотоцикл Заштита За Куче, Мачка Убав Biker Шапка Миленици Јава Капа Кученце Костими Додатоци бела, S ефективни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кутре Мотоцикл Заштита За Куче, Мачка Убав Biker Шапка Миленици Јава Капа Кученце Костими Додатоци бела, S ефективни

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве м

DEN 298.80