• Неодамнешно
Роуз Боја на Руменило и Црна Led Божиќ Beanie Шапка Кадифен Божиќ Капа за Возрасни Нова Година Празник Партија Божиќ Декорација

Роуз Боја на Руменило и Црна Led Божиќ Beanie Шапка Кадифен Божиќ Капа за Возрасни Нова Година Празник Партија

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Материјал : Нашата Капи Се Направени На Квалитетот Кадифен, Кои Се Многу Меки И Имаат Добро Чувство На Допир,Вие И Вашето Семејство Ќе Сакаат Овие Поставен Божиќ Капи.Една Големина Одговара На Повеќето : Божиќ Шапка Обемот : 20.87-23.62 Инчен,Дедо Мраз Шапка Висина : 15.75 Инчен,Божиќ Капа Совршен Дизајн Е Доволно Голема За Возрасни,Не Грижете Се За Непогодни.Блескав Дизајн : Овие Кадифен Божиќ Капи Со Внатрешноста Led Светла Дизајн, Опремен Со Три Режими На Led Трепкачки Светла (Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Не Светкави), Лесен За Ракување, Прекинувачот Може Да Се Претвори Веднаш Преку Копчето На Батеријата.Светлината Може Да Трепка Во Различни Фреквенција, Лесно Да Се Направи Сте Око-Фаќање И Се Издвојува Од Страна Толпата.Мулти-Цел : Божиќ Капи Со Led Светла, Соодветна За Божиќ Партија, Годишнина, Carnivals, Фаза На Изведба, Фенси Облека Партија Или Само За Секојдневно Носење, Лесно Да Се Спарите Со Различни Тимови И Можете Да Додадете Смисла За Хумор, Ќе Се Создаде Незаборавни Партија Меморија.Вашето Купување Се Целосно Заштитени Кога Цел Денес.Ако Не Сте Задоволни Со Вашиот Божиќ Капи,Контактирајте Со Нас Во Секое Време,Ние Ќе Ве Вратиме Повторно Во Рок Од 24 Часа Се Обидуваме Се Потрудиме Да Се Направат Нештата Право!Цел Сега.Производ Перформанси : Високо-Квалитетни Материјали : Роза Боја На Руменило И Црна Божиќ Шапка Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Ткаенина За Да Се Обезбеди Долгорочна Употреба И Одржување На Бојата Светла И Долготрајни.Меки И Меки Фланелен Боксери Stitched На Дното, Меки, Лесни, Добри Допир, Исклучителна Технологија И Високо-Квалитетни Материјали Се Совршен Прибор За Одмор И Божиќ Облека Страни!Led Светла : Тој Е Опремен Со Три Режими На Led Трепкачки Светла (Трепка Брзо, Бавно Да Трепка И Не Светкави), Кои Се Едноставни За Ракување.Прекинувачот Може Да Се Претвори Веднаш Преку Копчето На Батеријата За Да Додадете Ја Топлата Атмосфера На Фестивалот И Се Украсуваат Животот.Најдобриот Божиќен Подарок : Голема Подароци Избори За Божиќ,Божиќ Cosplay,Забава, Роденден,За Нова Година,Или Во Фаза На Изведба.Тоа Е Совршена Декорација За на Партијата Костими Да се Создаде Пријатна Атмосфера.Перење Инструкции : Тоа Може Да Се Мијат Со Рака Или Со Машина (Забелешка : Извади Led Светло Пред Чистење)Додаток Структура : 1 Пакет, Со Бела Кадифен Околу Капа Устата И Бела Волна Топката На Врвот.Изградена Во Отстранлив Led Трепкачко Светло (Тоа Може Да Се Користи По Извлекувајќи На Изолациони Лист).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична

Кадифен.Меки Материјали : Направени од мека, мазна и удобен кадифен материјали, целата шапка изгледа как

DEN 263.76
Миленичиња Куче Бејзбол Капа Спорт Капа Шапка - Отворено Шапка Заштита од Сонце Лето Капа за Мали Средни Големо
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Миленичиња Куче Бејзбол Капа Спорт Капа Шапка - Отворено Шапка Заштита од Сонце Лето Капа за Мали Средни Големо

Помогне да insulate топлина во топло време & лето,држи топло во Ладно.Заштита на домашно Милениче Куче отвор�

DEN 191.76
Пингвин Семејство Led Божиќ Beanie Шапка Кадифен Божиќ Капа за Возрасни Нова Година Празник Партија Божиќ Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пингвин Семејство Led Божиќ Beanie Шапка Кадифен Божиќ Капа за Возрасни Нова Година Празник Партија Божиќ Декорација

Материјал : Нашата Капи Се Направени На Квалитетот Кадифен, Кои Се Многу Меки И Имаат Добро Чувство На До

DEN 335.76