• Неодамнешно
20/410 Мазна Црна Фенолни Купола Наредени Капи

20/410 Мазна Црна Фенолни Купола Наредени Капи

Buyers rating:
DEN 1728.00

Количина на стоки

Големина : 20/410. , Случај Тежина : 31.00 lb. 1600 по Случај.На 20/410 мазна црна фенолни купола наредени капи се наредени со F217 лагер.На F217 лагер има одлична хемиска отпорност и ниска влажност на пренос стапка, со што овие пластични капаци одлична за врвот на различни производи, како што се лосиони, сапуни, шампони и повеќе.Мазната црна купола капи се направи за еден елегантен капа избор за кој било производ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Дедо мраз Шапка, Пчела Цвеќиња Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Дедо мраз Шапка, Пчела Цвеќиња Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година

Висок Квалитет : Секој Божиќ капа е изработена од 95% полиестер + 5% spandex ткаенина, мека на допир и удобен за

DEN 287.76
Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична

Кадифен.Меки Материјали : Направени од мека, мазна и удобен кадифен материјали, целата шапка изгледа как

DEN 215.76
Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фокс Ноктот Зајакот Шапка Уво Движат Скокање Шапка Божиќ Смешно Девојка Капи Партија Cosplay Празник Капи Симпатична

Кадифен.Меки Материјали : Направени од мека, мазна и удобен кадифен материјали, целата шапка изгледа как

DEN 263.76