• Неодамнешно
Спортски Натпревар да Работи Led Божиќ Beanie Шапка Кадифен Божиќ Капа за Возрасни Нова Година Празник Партија Божиќ Декорација

Спортски Натпревар да Работи Led Божиќ Beanie Шапка Кадифен Божиќ Капа за Возрасни Нова Година Празник Партија

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Нашата Капи Се Направени На Квалитетот Кадифен, Кои Се Многу Меки И Имаат Добро Чувство На Допир,Вие И Вашето Семејство Ќе Сакаат Овие Поставен Божиќ Капи.Една Големина Одговара На Повеќето : Божиќ Шапка Обемот : 20.87-23.62 Инчен,Дедо Мраз Шапка Висина : 15.75 Инчен,Божиќ Капа Совршен Дизајн Е Доволно Голема За Возрасни,Не Грижете Се За Непогодни.Блескав Дизајн : Овие Кадифен Божиќ Капи Со Внатрешноста Led Светла Дизајн, Опремен Со Три Режими На Led Трепкачки Светла (Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Не Светкави), Лесен За Ракување, Прекинувачот Може Да Се Претвори Веднаш Преку Копчето На Батеријата.Светлината Може Да Трепка Во Различни Фреквенција, Лесно Да Се Направи Сте Око-Фаќање И Се Издвојува Од Страна Толпата.Мулти-Цел : Божиќ Капи Со Led Светла, Соодветна За Божиќ Партија, Годишнина, Carnivals, Фаза На Изведба, Фенси Облека Партија Или Само За Секојдневно Носење, Лесно Да Се Спарите Со Различни Тимови И Можете Да Додадете Смисла За Хумор, Ќе Се Создаде Незаборавни Партија Меморија.Вашето Купување Се Целосно Заштитени Кога Цел Денес.Ако Не Сте Задоволни Со Вашиот Божиќ Капи,Контактирајте Со Нас Во Секое Време,Ние Ќе Ве Вратиме Повторно Во Рок Од 24 Часа Се Обидуваме Се Потрудиме Да Се Направат Нештата Право!Цел Сега.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Дедо мраз Шапка, Пчела Цвеќиња Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Дедо мраз Шапка, Пчела Цвеќиња Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година

Висок Квалитет : Секој Божиќ капа е изработена од 95% полиестер + 5% spandex ткаенина, мека на допир и удобен за

DEN 287.76