• Неодамнешно
Сјајна златно крава место Деца Божиќ Шапка Божиќ Шапка Празник Унисекс Сомот Кадифен Дедо мраз Шапка За Партиски Материјали

Сјајна златно крава место Деца Божиќ Шапка Божиќ Шапка Празник Унисекс Сомот Кадифен Дедо мраз Шапка За Партиски

Buyers rating:
DEN 876.00

Количина на стоки

Најдобри Божиќ Украси : Божиќ капи се погодни за Божиќ, ноќта на Вештерките, cosplay, на годишната церемонија, активности на заедницата, фаза на изведба, празник партија, или дури и за продажбата, промоција итн, лесно да се создаде пријатна и весела атмосфера.Божиќ-Мора да има : Божиќ шапка е совршен за деца, суштински декорација за Божиќ и Нова Година.Се шири радост и споделување на љубовта на оваа сезона.78(H) инчен за Возраста 3+ Детето, се вклопува речиси тинејџерите да трае низ години и може да се земе како унисекс Божиќ подароци.Голема интересни подароци за пријатели, деца и домашни миленици.78(H) инчен за повеќето деца, училиште за момчиња, девојки и млади.Кадифени ткаенини и двојно удобно лагер направи деца Дедо мраз капи меки и добро чувство на допир.Мека удобно ткаенина за заштита на главата и косата, без иритација или пот!.Поставување на вашата работа настрана само уживаат во оваа одмор со семејството собир!На овој среќен сезона може да го духот на Божиќ се шири среќа, љубов и мир.Ова е голема Дедо мраз шапка и може да се носи многу пати во текот на Божиќ!.Дури и тоа е голем дар за вашето семејство.

Карактеристики на стоката

Material:
Plush fabric
High Quality:
High quality Plush fabric
Package:
1 x Santa hat
Best Christmas Gift! :
Size:
17.72 X 20.47 in(W) *13.78(H) inch for Age 3+ Child, fits almost teenagers to last through the years and can be taken as unisex Christmas gifts.
It's a great gift for your family.It's even a great gift for your family.Get this Santa Hat to spread and cheer Christmas! :
Best Partner For the Outdoors :
When worn outside caroling sledding ice skating skiing snowboarding parading shoveling snowblowing & more!Put on our Christmas hat because our highest quality santa hat will never make you down. Spread joy and share the love this holiday season. :
Best Decoration on All kinds of Parties :
Great as costume prop perfect for all kinds of parties such as Costume Parties Carnival Christmas Easter New Year's Eve Party Halloween & Christmas party & Role Play or even for giggling show a festive and cheerful addition to Christmas time!!!!! :
The best Christmas gifts for friends family partners colleagues! :

Купувачи како што сакаат