• Неодамнешно
Ayleid Универзална АТВ Пред Товар Кошница Рек Багаж Превозникот Челик Мрежа Површина

Ayleid Универзална АТВ Пред Товар Кошница Рек Багаж Превозникот Челик Мрежа Површина

Buyers rating:
DEN 3143.76

Количина на стоки

【Трајни Квалитет】Оваа приколка hitch товар превозникот е направен на тубуларна челик за промовирање на висока јачина и лесен дизајн.За долготрајна отпорност на корозија, тоа е, исто така, заврши со E-грб и карбид црна прав грб. 【Доволно Простор За Складирање】 36" x 17" големи димензии, 6" Длабоко површина, совршен за вршење на повеќе опрема на вашиот АТВ или UTV без да се жртвува пред рек простор. 【Практични И корисни】 Голема за да се обезбеди дополнителен простор за дестинации на вашиот АТВ сите продавница ви се потребни за работа или рекреација - за на пример кампување, лов и риболов брзини, сточна храна, семе, ладилници, гориво конзерви и алатки. 【Лесно Да се Инсталира】Сите хардвер веќе се собраа пред превозот.Само треба да се отвори кутијата и да ја искористам за момент да го постави.Универзален дизајн со многу тај-долу точка options одговара на повеќето АТВ ' s. 【Услуга Гаранција】Ние се нудат 100% Задоволство Гаранција и пријателски услуги на клиентите во рок од 24 часа.Ayleid Универзална АТВ Пред Товар Кошница Рек Багаж Превозникот Челик Мрежа Површината.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CAROOZE 64 Автомобил Скок Товар Кошница Универзална Покривот Рек Кошница Багаж Багаж Носителот на Товар на Превозникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CAROOZE 64 Автомобил Скок Товар Кошница Универзална Покривот Рек Кошница Багаж Багаж Носителот на Товар на Превозникот

Супериорен дизајн : Направен од висок квалитет на челик материјал кој е тешка должност и со силен товаро

DEN 4055.52
Thule SideKick Скок Товар Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Thule SideKick Скок Товар Кутија

Компактен roofbox, идеални за мали товари како што кампување опрема или голф клубови.Здрав Uзавртки со заси

DEN 1236.00
GREUS Велосипед Задните Рек Планината Универзална Прилагодливи Велосипед Багаж Товар Торба Рек Планински Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GREUS Велосипед Задните Рек Планината Универзална Прилагодливи Велосипед Багаж Товар Торба Рек Планински Велосипед

Алуминиум легура.Цврстата алуминиумска легура овозможува тешки вчитување.Велосипед задните рек плани

DEN 523.68