• Неодамнешно
V8 БОГ Такома Покривот Рек Товар на Превозникот Crossbars Кошница w/ LED Светла Компатибилен со Тојота Такома 05-22 Пристап Кабината 2 3 Генералот Пикап Камион

V8 БОГ Такома Покривот Рек Товар на Превозникот Crossbars Кошница w/ LED Светла Компатибилен со Тојота Такома

Buyers rating:
DEN 8639.76

Количина на стоки

V8 БОГ Такома Врвот Покривот Рек Компатибилен со Тојота Такома 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Пристап Кабината Модели.Обезбедува екстра надворешноста карго простор; 4×18 W коцка ЛЕР рефлектори опфатени; капацитет на носивост(рамномерно распоредени) до 260 килограми.На crossbars имаат многу правоаголник cutouts.Ова нуди бројни решенија за тај-долу опции, товар за безбедност, и додавање на додатоци како што се алатка месеци или осветлување.Елегантни, аеродинамичен стил на покривот решетката.Челик правец на deflector да им помогне со аеродинамика и да се спречи правец на бучава.Тешки-должност 11-мерач(1/8 инчи) и 14-мерач(5/64 инчи) челична конструкција; Текстура црна прав грб заврши & Премиум E-слој процес за 5-годишно заштита од корозија под нормална.V8 БОГ HR Покривот Рек Компатибилен со Тојота Такома 05-21 Пристап Кабината 2 3 Генералот Одличен Дополнителен Простор за Складирање.Кога екстра товарниот простор е апсолутно е потребно, може да се потпре на овој V8 БОГ Песна Решетката.Тоа овозможува голем простор за сите дополнителна опрема ќе треба да се донесе заедно во вашиот следен пат патување или патека авантура.Решетката доаѓа стандард со 5 крстот барови за товар и пред правец на deflector.Со својата безбедни дизајн, можете да го поставите вашиот товар на тоа со голема самодоверба.Издржливи Челична Конструкција.Овој покрив решетката е изграден од тешки-должност 11-мерач(1/8 инчи) и 14-мерач(5/64 инчи) челик за да се обезбеди максимална издржливост против тешки товари.Тоа е обложена со трајни црна боени да се обезбеди трајна заштита од корозија.E-Слој Процес.E-грб системи може да донесе широк спектар на лак и да се наслика завршува со комбинација на state-of-the-art перформанси и декоративни ефекти.Производот може да трае 100 часа во текот на сол спреј тест кој е equivalently да има 5-годишна корозија капацитет.Производот проценти од помине достигне 100% по сол спреј тест.Умерена Инсталација.Оваа V8 БОГ HR Покривот Рек бара дупчење и инсталација на занитвам ореви.Професионалната инсталација се препорачува.Прво, да се соберат сите компоненти да бидат покрив решетката.Второ, лифт покривот решетката до покривот на возилото.Трето, поврзете четири монтажа голема заграда со покрив рек и да се одреди дупка позиции за дупчење.Потоа дупчење на монтажа дупки внимателно.Fourthly, вметнете ја занитвам ореви во монтажа дупки.На крај, место на багажник на покривот и прилагодување на позицијата, ги заостри сите завртки.Треба да се очекува да потрае и до 2 часа инсталирањето на оваа единица, врз основа на вашиот ниво на механички вештини.Специјални алатки бараат воена вежба еден Метрички М9 вежба малку, еден возбудлив орев пиштол, и Метрички M6 mandrel.Пакет Се Вклучени: Такома Покривот Рек Собранието.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DEE ЗИ DZ95053 Половина Скала Багажник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DEE ЗИ DZ95053 Половина Скала Багажник

ТешкиДолжност 0.125" Дебели Челични Цевки.Заштитна Сјај Црна Прав Грб Заврши.Номинална За 250 lb.Тежина Капа

DEN 4197.60
Thule SideKick Скок Товар Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Thule SideKick Скок Товар Кутија

Компактен roofbox, идеални за мали товари како што кампување опрема или голф клубови.Здрав Uзавртки со заси

DEN 1236.00
GREUS Велосипед Задните Рек Планината Универзална Прилагодливи Велосипед Багаж Товар Торба Рек Планински Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GREUS Велосипед Задните Рек Планината Универзална Прилагодливи Велосипед Багаж Товар Торба Рек Планински Велосипед

Алуминиум легура.Цврстата алуминиумска легура овозможува тешки вчитување.Велосипед задните рек плани

DEN 523.68
CAROOZE 64 Автомобил Скок Товар Кошница Универзална Покривот Рек Кошница Багаж Багаж Носителот на Товар на Превозникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CAROOZE 64 Автомобил Скок Товар Кошница Универзална Покривот Рек Кошница Багаж Багаж Носителот на Товар на Превозникот

Супериорен дизајн : Направен од висок квалитет на челик материјал кој е тешка должност и со силен товаро

DEN 4055.52
Yakima - BlockHead Велосипед Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yakima - BlockHead Велосипед Планината

Топ насекаде велосипед планината : безбеден начин за транспорт на велосипеди на повеќето камион кревет

DEN 1475.76