• Неодамнешно
Такома Врвот Товар Рек Челик Покривот Рек Багаж Превозникот Кошница w/4× 18w LED Светла Компатибилен со Тојота Такома 2/3 Генералот 2005-2022 Пикап Камиони (4-Врати Двојно Ка?

Такома Врвот Товар Рек Челик Покривот Рек Багаж Превозникот Кошница w/4× 18w LED Светла Компатибилен со Тојота

Buyers rating:
DEN 8879.76

Количина на стоки

【FITMENT】Такома Двојно Кабината Покрив Рек Багаж Превозникот одговара за Тојота Такома 2 3-та Генерација 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 (4 Вратата), Компатибилен со Задните Автомобил Антена. 【ДИЗАЈН】Аеродинамичен Стил Надополнува Камион Надворешноста, Обезбедува Екстра Надворешноста Карго Простор, Околу 45-Инчен Ширина Пред Крајот, 42.3-Инчен Ширина во Задниот Крај и 58.5-Инчен Долго, 4×18w Висока Моќност ЛЕР Рефлектори Вклучени, Капацитет на носивост(Рамномерно Распоредени) До 330 Фунти. 【МАТЕРИЈАЛ】Текстура Црна Прав Грб Заврши, Премија E-Слој Процес за 5-Годишно Заштита од Корозија Под Нормална. 【ИНСТАЛАЦИЈА】Умерена Топ-на Инсталацијата, хардвер Монтажа & Детални Настава се Вклучени. 【ГАРАНЦИЈА】2-Година Производителот & Живот за Поддршка на Корисниците.Одличен Екстра Простор За Складирање.Кога екстра товарниот простор е апсолутно е потребно, може да се потпре на овој CROWMT 4x4 Песна Решетката.Тоа овозможува голем простор за сите оние дополнителна опрема ќе треба да се донесе заедно во вашиот следен пат патување или патека авантура.Со својата безбедни дизајн, можете да го поставите вашиот товар на тоа со голема самодоверба.Издржливи Челична Конструкција.Овој покрив решетката е изграден од тешки-должност челик за да се обезбеди максимална издржливост против тешки товари.Тоа е обложена со трајни црна боени да се обезбеди трајна заштита од корозија.E-Слој Процес.E-грб системи може да донесе широк спектар на лак и да се наслика завршува со комбинација на state-of-уметноста перформанси и декоративни ефекти.На браници може да трае 100 часа во текот на сол спреј тест кој е equivalently да има 5-годишна корозија капацитет.Производот проценти од помине достигне 100% по сол спреј тест.Едноставни за Инсталација.Со помош на испорачаниот детални инструкции,постапката е докажано чекор по чекор да ви помогне да заврши инсталацијата.Треба да се очекува да потрае и до 1.5 часа инсталирањето на оваа единица, врз основа на вашиот ниво на механички вештини.Се обиде да ја заврши работата во вашата гаража и да ви спаси еден прилично денар се движи од 100 до 500 долари.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

GREUS Велосипед Задните Рек Планината Универзална Прилагодливи Велосипед Багаж Товар Торба Рек Планински Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GREUS Велосипед Задните Рек Планината Универзална Прилагодливи Велосипед Багаж Товар Торба Рек Планински Велосипед

Алуминиум легура.Цврстата алуминиумска легура овозможува тешки вчитување.Велосипед задните рек плани

DEN 523.68
Thule SideKick Скок Товар Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Thule SideKick Скок Товар Кутија

Компактен roofbox, идеални за мали товари како што кампување опрема или голф клубови.Здрав Uзавртки со заси

DEN 1236.00
Yakima - BlockHead Велосипед Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yakima - BlockHead Велосипед Планината

Топ насекаде велосипед планината : безбеден начин за транспорт на велосипеди на повеќето камион кревет

DEN 1475.76
DEE ЗИ DZ95053 Половина Скала Багажник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DEE ЗИ DZ95053 Половина Скала Багажник

ТешкиДолжност 0.125" Дебели Челични Цевки.Заштитна Сјај Црна Прав Грб Заврши.Номинална За 250 lb.Тежина Капа

DEN 4197.60
CAROOZE 64 Автомобил Скок Товар Кошница Универзална Покривот Рек Кошница Багаж Багаж Носителот на Товар на Превозникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CAROOZE 64 Автомобил Скок Товар Кошница Универзална Покривот Рек Кошница Багаж Багаж Носителот на Товар на Превозникот

Супериорен дизајн : Направен од висок квалитет на челик материјал кој е тешка должност и со силен товаро

DEN 4055.52