• Неодамнешно
Thule MultiLift Систем За Складирање

Thule MultiLift Систем За Складирање

Buyers rating:
DEN 2159.76

Количина на стоки

Складирање решение за скок товар кутии, кајаци, чантата , и повеќе.Месеци директно до таванот.Изградена во крик му помага лифт носивост до 220 кг/ 100 kg лесно.Лесно да се подигне и пониски товар со вртење на чудак се справи.Може да се намали до 78 инчи и се зголемува до 6 инчи од таванот.Preassembled со вежба модели за лесна инсталација.Таванот сврзувачки елементи ќе се разликуваат врз основа на таванот тип и не се вклучени. 14 сврзувачки елементи се потребни за инсталација.Вклучува 5 mm x 10 метри долго јаже и 4 ft чудак се справи.Производ тежина : 7.5 lbs.Производ димензии : 36 x 60 x 30 инчи.Да се монтира на гаража таванот.Preassembled со вежба модели за лесна инсталација.Лифтови оптоварување лесно со помош на крик.Лифтови се вчита до 100 kg / 220 кг.Работи совршено со покрив кутии, кајаци, чантата, итн.Кога понеделник наѕира и тоа е време да се стави играчки нагоре до следниот викенд, Thule е Multi Lift ја прави едноставна работа.Нејзиниот крик-управувана систем може да го суспендира покривот кутии, кајаци, чантата, и повеќе, тежина до 220lbs од гаража таванот.Со овој чудак систем ќе биде во можност да се задржи вашите додатоци високо над вашиот автомобил и надвор од патот се до следниот пат кога ќе им треба.Овој додаток лифт, исто така може да се користи за да се намали опрема врз вашето возило за кавга бесплатна инсталација.Нека оваа страна подигнете ги преземе притисок од деинсталирање и складирање на опрема со тоа кревање на тешки предмети за вас, откако вашата следна авантура.Совршен начин да се сместат roofbox.Работи само како совршено за кајаци и чантата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Yakima - BlockHead Велосипед Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yakima - BlockHead Велосипед Планината

Топ насекаде велосипед планината : безбеден начин за транспорт на велосипеди на повеќето камион кревет�

DEN 1475.76
Thule SideKick Скок Товар Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Thule SideKick Скок Товар Кутија

Компактен roofbox, идеални за мали товари како што кампување опрема или голф клубови.Здрав Uзавртки со заси�

DEN 1236.00
CAROOZE 64 Автомобил Скок Товар Кошница Универзална Покривот Рек Кошница Багаж Багаж Носителот на Товар на Превозникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CAROOZE 64 Автомобил Скок Товар Кошница Универзална Покривот Рек Кошница Багаж Багаж Носителот на Товар на Превозникот

Супериорен дизајн : Направен од висок квалитет на челик материјал кој е тешка должност и со силен товаро

DEN 4055.52
GREUS Велосипед Задните Рек Планината Универзална Прилагодливи Велосипед Багаж Товар Торба Рек Планински Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GREUS Велосипед Задните Рек Планината Универзална Прилагодливи Велосипед Багаж Товар Торба Рек Планински Велосипед

Алуминиум легура.Цврстата алуминиумска легура овозможува тешки вчитување.Велосипед задните рек плани�

DEN 523.68
DEE ЗИ DZ95053 Половина Скала Багажник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DEE ЗИ DZ95053 Половина Скала Багажник

ТешкиДолжност 0.125" Дебели Челични Цевки.Заштитна Сјај Црна Прав Грб Заврши.Номинална За 250 lb.Тежина Капа�

DEN 4197.60