• Неодамнешно
Soffe Мажите е Класичен Памук Џеб Краток

Soffe Мажите е Класичен Памук Џеб Краток

Buyers rating:
DEN 406.80

Количина на стоки

100% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење. 100% Памук.Странични џебови спроведен под корселе.Директно намалување на нозе, со 8 инчен inseam на сите големини.Опфатени еластична корселе со drawstring.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Soffe Мажите е Класичен Памук Џеб Краток
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Soffe Мажите е Класичен Памук Џеб Краток

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Маши

DEN 406.80
Soffe Мажите е Класичен Памук Џеб Краток
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Soffe Мажите е Класичен Памук Џеб Краток

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Маши

DEN 406.80