• Неодамнешно
harayaa 4pcs Преносни Везови Рамка Нозе Крстот Бод Везови Обрачот Стојат Нозете DIY Дрво Везана Рамка Подигање на Алатки за Шиење DIY Занаети

harayaa 4pcs Преносни Везови Рамка Нозе Крстот Бод Везови Обрачот Стојат Нозете DIY Дрво Везана Рамка Подигање

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Совршен за вез, quilting, крос-бод, needlepoint, свила-сликарството и така натаму.Погоден за embroidering водат поддршка, embroidering водат heightening, погоден за квадрат или круг везови се водат.Направен од висок квалитет на дрвен материјал, здрав, долготрајна употреба.Должина е околу 14cm/5.51 инчен, Ширина за 2cm/0.79 инч.Може да клип било која големина на везови обрачот, крстот бод рамка, итн.Опис : - Направен од висок квалитет на дрвен материјал, здрав, долготрајна употреба. - Должина е околу 14cm/5.51 инчен, Ширина за 2cm/0.79 инч. - Погоден за embroidering водат поддршка, embroidering водат heightening, погоден за квадрат или круг везови се водат. - Може да клип било која големина на везови обрачот, крстот бод рамка, итн. - Совршени за вез, quilting, крос-бод, needlepoint, свила-сликарството и така натаму.Спецификација : - Материјал : Wood Size Табела : Големина : 14x2cm/5.51x0.79inch Package Вклучува : 4 Парчиња Везови Рамка Нозе : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

- Material:
Wood
Size Chart:
Size:
14x2cm/5.51x0.79inch
Package Includes:
4 Pieces Embroidery Frame Legs :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Купувачи како што сакаат

Шие Техника Везови Обрачот за Husqvarna Викинг Дизајнер Дијамант Делукс Кралската, Рубин Кралската Делукс, Дизајнер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шие Техника Везови Обрачот за Husqvarna Викинг Дизајнер Дијамант Делукс Кралската, Рубин Кралската Делукс, Дизајнер

Шие Техника везови машина карики се точни и силна.Јасни обележја на карики за лесно наоѓање.Прилагодлив

DEN 1317.60