• Неодамнешно
Comyglog 4PCS Octagon Везови Карики Имитира Дрво Бод Обрачот подесување на Рамка за Уметност Корисна за Шиење и Виси

Comyglog 4PCS Octagon Везови Карики Имитира Дрво Бод Обрачот подесување на Рамка за Уметност Корисна за Шиење

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Мали и слатки, лесно да се носат.Погоден за везови и мулти-шема везови.Одличен подарок за дома занаетчии или почетници.Оваа виси е дизајнирана да се прикаже и да се откажам бод како ѕид декорација на маса декорација и имитација на дрво надворешниот , со исклучителна појава и изработка.Како да го користите : Посебен надворешниот и внатрешниот , заврши на внатрешниот слој со вез крпа, и потоа притиснете го еластична надворешниот да внатрешниот слој со крпа, така што крпа може да биде безбедно е фиксна.тоа е издржлив и го задржува форма совршено, многу погодна за бод љубовници.Comyglog спецификација : Форма : Octagoncolour : кафе color Material : plasticsize : 14x14cm Package Содржина : 4*Вез Карики.

Карактеристики на стоката

Shape:
Octagon
colour:
coffee color
Material:
plastic
size:
14x14cm
Package Contents:
4*Embroidery Hoops :

Купувачи како што сакаат

Шие Техника Везови Обрачот за Husqvarna Викинг Дизајнер Дијамант Делукс Кралската, Рубин Кралската Делукс, Дизајнер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шие Техника Везови Обрачот за Husqvarna Викинг Дизајнер Дијамант Делукс Кралската, Рубин Кралската Делукс, Дизајнер

Шие Техника везови машина карики се точни и силна.Јасни обележја на карики за лесно наоѓање.Прилагодлив

DEN 1317.60