• Неодамнешно
Вез Обрачот, Цврсти Бамбус Везови Карики за Везови

Вез Обрачот, Цврсти Бамбус Везови Карики за Везови

Buyers rating:
DEN 331.20

Количина на стоки

Може да биде ставен на маси и други сјајни места, погодна за мрзливи везови љубители : оваа тужба може да се стави на кревет, а вие може да embroider на кревет наутро или навечер.Солидна бамбус везови круг е лесно за вас да се користи и чува, едноставно да се соберат и расклопување.Овој клип рамка е универзална, погоден за вез, крои, крос‑бод, игла точка, silkpainting.Многу погодна за вашиот шиење и занает потреби, широк круг обрачот рамка е совршен крст‑бод алатка.Поседуваат долг животен век, оваа трајни монтажа и тела може да се користи за долго време.Функција : 1. Поседуваат долг животен век, оваа трајни монтажа и тела може да се користи за долго time2. Може да биде ставен на маси и други сјајни места, погодна за мрзливи везови љубители : оваа тужба може да се стави на кревет, а вие може да embroider на кревет наутро или evening3. Многу погодна за вашиот шиење и занает потреби, широк круг обрачот рамка е совршен крст‑бод tool4. Овој клип рамка е универзална, погоден за вез, крои, крос‑бод, игла точка, silkpainting5. Солидна бамбус везови круг е лесно за вас да се користи и чува, едноставно да се соберат и disassemble Specification : Предмет Тип : Везови Hoop Diameter : Прибл. 19cm / 7.5 во Пакет Листата : 5 x Везови Обрачот.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Embroidery Hoop
Diameter:
Approx. 19cm / 7.5in
Package List:
5 x Embroidery Hoop :

Купувачи како што сакаат

Шие Техника Везови Обрачот за Husqvarna Викинг Дизајнер Дијамант Делукс Кралската, Рубин Кралската Делукс, Дизајнер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шие Техника Везови Обрачот за Husqvarna Викинг Дизајнер Дијамант Делукс Кралската, Рубин Кралската Делукс, Дизајнер

Шие Техника везови машина карики се точни и силна.Јасни обележја на карики за лесно наоѓање.Прилагодлив

DEN 1317.60