• Неодамнешно
Бод Украс Рамки, Едноставно да се Соберат Круг Везови Обрачот Трајни Солидна Бамбус Лесно да се Користи за Бод

Бод Украс Рамки, Едноставно да се Соберат Круг Везови Обрачот Трајни Солидна Бамбус Лесно да се Користи за Бод

Buyers rating:
DEN 558.96

Количина на стоки

Многу погодна за вашиот шиење и занает потреби, широк круг обрачот рамка е совршен крст‑бод алатка.Може да биде ставен на маси и други сјајни места, погодна за мрзливи везови љубители : оваа тужба може да се стави на кревет, а вие може да embroider на кревет наутро или навечер.Овој клип рамка е универзална, погоден за вез, крои, крос‑бод, игла точка, silkpainting.Поседуваат долг животен век, оваа трајни монтажа и тела може да се користи за долго време.Солидна бамбус везови круг е лесно за вас да се користи и чува, едноставно да се соберат и расклопување.Функција : 1. Поседуваат долг животен век, оваа трајни монтажа и тела може да се користи за долго time2. Може да биде ставен на маси и други сјајни места, погодна за мрзливи везови љубители : оваа тужба може да се стави на кревет, а вие може да embroider на кревет наутро или evening3. Многу погодна за вашиот шиење и занает потреби, широк круг обрачот рамка е совршен крст‑бод tool4. Овој клип рамка е универзална, погоден за вез, крои, крос‑бод, игла точка, silkpainting5. Солидна бамбус везови круг е лесно за вас да се користи и чува, едноставно да се соберат и disassemble Specification : Предмет Тип : Везови Hoop Diameter : Прибл. 19cm / 7.5 во Пакет Листата : 5 x Везови Обрачот.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Embroidery Hoop
Diameter:
Approx. 19cm / 7.5in
Package List:
5 x Embroidery Hoop :

Купувачи како што сакаат

Шие Техника Везови Обрачот за Husqvarna Викинг Дизајнер Дијамант Делукс Кралската, Рубин Кралската Делукс, Дизајнер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шие Техника Везови Обрачот за Husqvarna Викинг Дизајнер Дијамант Делукс Кралската, Рубин Кралската Делукс, Дизајнер

Шие Техника везови машина карики се точни и силна.Јасни обележја на карики за лесно наоѓање.Прилагодлив

DEN 1317.60