• Неодамнешно
Мини Кармин во Собата ,12 Бои Капсули Мат Кармин, Пилула во Облик на Кармин, Водоотпорен Долготрајни Мини Капсули Сомот Кармин,Мини Пилула Кармин Сет (12 КОМПЈУТЕРИ)

Мини Кармин во Собата ,12 Бои Капсули Мат Кармин, Пилула во Облик на Кармин, Водоотпорен Долготрајни Мини Капсули

Buyers rating:
DEN 82.32

Количина на стоки

Мат Сомот Текстура : На косата текстура ќе ви даде топол, навлажнувачки и свиленкаста чувство, и 12 богати бои ќе направи да се посигурни.Пигментацијата : Мини но, полн со енергија.Секоја сенка е многу пигментирани, не-сушење, не-леплива, долготрајни и водоотпорен. 12 Бои:На кармин во собата е економски и компактен, нека ви го трошат помалку пари за да добиете повеќе бои.Exqusite Подароци : Овој кармин во собата со една симпатична изгледот и пакувањето е најдобар избор, како убав подарок за вас и вашите пријатели.Мали и Преносливо : мали и симпатична капсула дизајн е лесно да се носат и може да се користи во секое време.Тоа е лесно да се примени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ASOMI12pcs Жените Сјајна Течен Кармин Преносни Долготрајни Усна Сјај Поставите Пигментирани Шминка Алатка Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASOMI12pcs Жените Сјајна Течен Кармин Преносни Долготрајни Усна Сјај Поставите Пигментирани Шминка Алатка Подарок

Водоотпорен Дизајн : долготрајни водоотпорен, не држи чаша, не исчезнува, формирање светла и фаќање на о

DEN 1322.40
Броеви Позадина Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Броеви Позадина Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мек

DEN 335.76