• Неодамнешно
Преносни Кармин Складирање Кутија Мали Козметички Торба Кармин Случај Патување Шминка Торбичка со Мали Џеб и Огледало Балон

Преносни Кармин Складирање Кутија Мали Козметички Торба Кармин Случај Патување Шминка Торбичка со Мали Џеб и

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Големина : 9.5x2x7 см/3.7x0.8x2.7, мала тежина, лесно да се стави во вашиот Satchel или Crossbody Торба.Материјал : направен од високо-квалитет микрофибер кожа, добар финиш на работ,водоотпорен и издржлив, лесен да се избрише и се чисти.Дизајн : џеб за складирање на кармин.Таму е огледало во чување торба, која е лесно да се отвори и да го користите во секое време, насекаде.Складирање : складирање торба може да ставите кармин, lip balm, итн, како и обетки, мали шноли, копчиња и други мали предмети,лесно да се носат.подарок : Тоа е одличен подарок за сопруги, девојки, жени, итн.Тоа може да биде дадена за нив за ноќта на Вештерките, Божиќ и другите празници, вклучувајќи родендени, годишнини, мајчината ден, Денот на Вљубените, дипломски церемонии, пратилки, и др.Ова е пренослив кармин складирање кутија, џеб за чување на кармин.Големината е 9.5x2x7 см/3.7x0.8x2.7 инчи, мала тежина, лесно да се стави во satchel или гласник торба, и лесно да се најде и да го користите.Тоа е направен од високо-квалитет микрофибер кожа со добра раб финиш, водоотпорен и издржливи, и лесно да се избрише и се чисти.Таму е огледало во кутија за складирање, што е погодно да се отвори и да го користите во секое време, насекаде.Нашиот тим, торба не само што може да ставите кармин, lip balm, итн., но, исто така, обетки, коса клипови, копчиња и други мали предмети, кој е удобен за носење.Складирање торба има различни модели и убави бои.Тоа е одличен подарок за сопруги, девојки, жени, итн., и може да биде дадена за нив за ноќта на Вештерките, Божиќ и другите празници, вклучувајќи родендени, годишнини, мајката ден, Денот на Вљубените, церемонијата, Деверуша и така натаму.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Симпатична Цртан филм Шумски Животни Бувови Носат Мини Козметички Кеси за Кармин Цевки Кожа Кармин Случај Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Цртан филм Шумски Животни Бувови Носат Мини Козметички Кеси за Кармин Цевки Кожа Кармин Случај Носителот

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

DEN 311.76
KMC Валкан Хари Мат Бронза W/Црна Усна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KMC Валкан Хари Мат Бронза W/Црна Усна

Мат Бронза Со Црна Усна.Цел живот структурни и една година заврши гаранција против пилинг или укинување

DEN 7704.00
Усна Сјај во Собата, 16 Бои Водоотпорен Долготрајни Усна Стапови Течен Кармин Мат Течен Кармин Усна Шминка Кармин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Усна Сјај во Собата, 16 Бои Водоотпорен Долготрајни Усна Стапови Течен Кармин Мат Течен Кармин Усна Шминка Кармин

ВОДООТПОРЕН КАРМИН СЕТ : Тие се водоотпорни и пот траен ефект.Не е важно што се јаде, бакнување, разговор

DEN 645.60
Glo Кожата Убавина Кармин, Пистата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Glo Кожата Убавина Кармин, Пистата

КАРМИН : Крем, longwear усна боја за убава изјава што трае.Вклучува ексклузивна комбинација од антиоксидант

DEN 1077.36