• Неодамнешно
Smart Усни Навлажнувачки Кармин NO:7

Smart Усни Навлажнувачки Кармин NO:7

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Крем и Moisturising Кармин со живописни бои и satiny заврши.Збогатен со sheabutter, Витамин Е и Амино Ceramide Moisturisers да хидрат и негуваат усните.Глајд модели на усните лесно со крем мека текстура и ги остава совршено обоени, мазна и беспрекорна заврши.Пресврт до стап пакување не бара острат.Крем и Moisturising Кармин со живописни бои и satiny заврши.Збогатен со sheabutter, Витамин Е и Амино Ceramide Moisturisers да хидрат и негуваат усните.Глајд модели на усните лесно со крем мека текстура и ги остава совршено обоени, мазна и беспрекорна заврши.Пресврт до стап пакување не бара острат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Долготрајни Водоотпорен Сомот Усна Сјај,Усна Глазура Сомот Голи Усна Сјај,Долготрајни И Навлажнувачки Lipgloss,Мат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долготрајни Водоотпорен Сомот Усна Сјај,Усна Глазура Сомот Голи Усна Сјај,Долготрајни И Навлажнувачки Lipgloss,Мат

Траен и не е лесно да избледи : мазна и мазна кога се применува, еднаква боја, по пријава, не ја менуваат б

DEN 175.92
Усна Сјај во Собата, 16 Бои Водоотпорен Долготрајни Усна Стапови Течен Кармин Мат Течен Кармин Усна Шминка Кармин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Усна Сјај во Собата, 16 Бои Водоотпорен Долготрајни Усна Стапови Течен Кармин Мат Течен Кармин Усна Шминка Кармин

ВОДООТПОРЕН КАРМИН СЕТ : Тие се водоотпорни и пот траен ефект.Не е важно што се јаде, бакнување, разговор

DEN 645.60
Симпатична Цртан филм Шумски Животни Бувови Носат Мини Козметички Кеси за Кармин Цевки Кожа Кармин Случај Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Цртан филм Шумски Животни Бувови Носат Мини Козметички Кеси за Кармин Цевки Кожа Кармин Случај Носителот

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

DEN 311.76