• Неодамнешно
G. S Стоматолошки Стерилизација Касета, Автоклав, Фах, Багажник, Кутија, 7-Инструменти На 'Сините' Најдобар Квалитет

G. S Стоматолошки Стерилизација Касета, Автоклав, Фах, Багажник, Кутија, 7-Инструменти На 'Сините' Најдобар

Buyers rating:
DEN 342.96

Количина на стоки

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ СТЕРИЛИЗАЦИЈА КАСЕТА, АВТОКЛАВ, ФАХ, БАГАЖНИК, КУТИЈА, 7-ИНСТРУМЕНТИ НА 'СИНИТЕ' НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ СТЕРИЛИЗАЦИЈА КАСЕТА, АВТОКЛАВ, ФАХ, БАГАЖНИК, КУТИЈА, 7-ИНСТРУМЕНТИ НА 'СИНИТЕ' НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат