• Неодамнешно
Gillette Mach3 Mens Жилет Сечилото Refills, 15 Брои, Наменета за Чувствителна Кожа

Gillette Mach3 Mens Жилет Сечилото Refills, 15 Брои, Наменета за Чувствителна Кожа

Buyers rating:
DEN 899.76

Количина на стоки

3 НОЖЕВИ функција отворен сечилото архитектура за лесно миење.ПОДМАЧКУВАЊЕ ЛЕНТА помага на жилет планирам да се обезбеди непречено избричат.ПОСИЛНИ ОД ЧЕЛИК жилети дека остане поостри подолго (наспроти Sensor3).Секој рефил трае до 15 УДОБНО SHAVES.REFILLS ГИ СОБЕРЕ СИТЕ MACH3 ЖИЛЕТ РАЧКИ.Нашите Gillette Mach3 жилети ви даде сигурен Gillette отсекува со комфор и прецизност.Секој жилет сечилото рефил е конструиран да трае до 15 удобно shaves, така можете да добиете најмногу од секое бричење.На Gillette Mach3 жилети за мажите имаат поголема од челични ножеви остане поостри подолго (наспроти Sensor3).Заедно со трајност, овие Gillette жилети функција подмачкување лента што глајд модели за да помогнат во заштитата на кожата од црвенило, додека мека microfins нежно се водат и мазна кожа, подготовка на влакната да се намали за оптимално бричење искуство.На Lubrastrip е тенка лента која се наоѓа на врвот на жилет, ослободување на лубриканти додека ги избричат, да се произведуваат голем планирам.Кога сте веќе добивање на оптимални бричат, на Lubrastrip згаснува да бела, укажува дека тоа може да се време за промена на сечилото.Mach3 карактеристики три Dura Comfort ножеви и Отворен Сечилото Архитектура за лесно миење да се задржи вашата жилет чисти и вршење на своите најдобри.Не се сигурни дали овие ножеви ќе се вклопи во вашиот постоечки рачка?Сите Gillette Mach3 жилети ги собере сите Mach3 жилет рачки.За најдобри резултати, користете ја со вашите омилени Gillette избричат гел, крем или пена.Долготрајни Подмачкување Лента за удобност и планирам.За долготрајна удобност.Нежно се водат вашата кожа и да се подготви вашата коса да биде намален.Стручно се избалансирани и пондерирана за голема бричење искуство.Компатибилен низ СИТЕ Mach3 ножеви.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

100 Дерби Професионални Еден Раб Жилети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

100 Дерби Професионални Еден Раб Жилети

Ги собере сите права или берберот жилети (намалување грлото жилети).Пакетот вклучува 100 Дерби професион

DEN 156.24
Gillette Фузија 80201236 Пакет од 8 жилети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Gillette Фузија 80201236 Пакет од 8 жилети

Азија за пакување.Се продава само 100% вистински и Оригинални Пакување.Gillette Фузија 8Пакет 100% ОРИГИНАЛНИ & G

DEN 585.12
ГЕМ Гем Еден Раб Ножеви 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ГЕМ Гем Еден Раб Ножеви 10

Гем Сина Ѕвезда Еден Раб жилети карактеристики високо квалитетен челик, кој е усовршуваа со прецизност

DEN 167.76
Schick Инјектор - 7 Ножеви (Пакување од 5)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Schick Инјектор - 7 Ножеви (Пакување од 5)

Schick Инјектор Ножеви плус хром обезбеди чисто, удобно shaves.Секој од не ' рѓосувачки челик сечилото е елект

DEN 620.40