• Неодамнешно
OdontoMed2011 ПРОФЕСИОНАЛНИ STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ СО 100 СИНГЛ на РАБОТ НОЖЕВИ - ЗАТВОРЕТЕ БРИЧЕЊЕ МАЖИТЕ ПРИРАЧНИК ХЛАПАК БЕЗБЕДНОСТ (Сребро Со 100 Сингл на Работ на Ножот)

OdontoMed2011 ПРОФЕСИОНАЛНИ STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ СО 100 СИНГЛ на РАБОТ НОЖЕВИ - ЗАТВОРЕТЕ БРИЧЕЊЕ МАЖИТЕ ПРИРАЧНИК

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

КЛАСИЧЕН : ГОДИНИ Е ЗЛАТО!ВИЕ НЕ ТРЕБА "НАЈНОВИТЕ И НАЈГОЛЕМА" 3-4-5 НОЖ, СУПЕР СКАПИ, ТОПКАТА ТРКАЛАЊЕ ЖИЛЕТ ИЗЛЕЗЕ НА ПАЗАРОТ, ОВИЕ ДЕНОВИ, ЗА ДА ДОБИЕ ПАРИЧНА КАЗНА КВАЛИТЕТ ИЗБРИЧАТ.НАШАТА ГОЛЕМА ДЕДОВЦИ БЕА ВО МОЖНОСТ ДА ОСТАНЕ УБАВА И МАЗНА, СО КОРИСТЕЊЕ НА ОВОЈ КЛАСИЧЕН STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ КОЈ Е БЕЗВРЕМЕНСКИ РЕМЕК-ДЕЛО ЗА МАЖИ ЗА БРИЧЕЊЕ.КВАЛИТЕТ : НАШАТА ЖИЛЕТИ СЕ НАПРАВЕНИ ОД ЧИСТО КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ГАРАНТИРАНО ДА НИКОГАШ НЕ ' РЃА ИЛИ ДУПКА СО УПОТРЕБА.ИЗГРАДЕН СО ЛЕСЕН-ЗА-ОТВОРАЊЕ НА СЕЧИЛОТО СТРАЖА, МОЖЕТЕ ДА РАЗМЕНУВАТЕ СЕКОЈ СЕЧИЛОТО БЕЗБЕДНО И БЕЗ НИКАКОВ НАПОР.ЕРГОНОМСКИ : ДИЗАЈНИРАН СО УДОБНОСТ И СТАБИЛНОСТ ВО ПРЕДВИД, ПРОФЕСИОНАЛНИ STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ ВРШИ И И ДАВА ПРАВО ДРЖИ АГОЛ ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНЕ НЕПРИЈАТНОСТ.КОГА СЕ ОТВОРИ, ВАШИОТ ПРСТЕН ПРСТ ПОЧИВА НА ГРБОТ СЕ СПРАВИ СО ЈАМКА, ИНДЕКС И СРЕДНИТЕ ПРСТИ НА ВРВОТ, И ВАШИОТ ПАЛЕЦ ВО БЛИЗИНА НА СЕЧИЛОТО ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ. 200+ SHAVES : ИМАМЕ СПАКУВАНИ НАШИТЕ ЖИЛЕТ СО НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ НОЖЕВИ НА ПАЗАРОТ.ВКЛУЧЕНА Е КУТИЈА ОД 100 СИНГЛ НА РАБОТ НОЖЕВИ КОИ СЕ ПОЕДИНЕЧНО ЗАВИТКАНИ ЗА БЕЗБЕДНОСТ И ХИГИЕНСКИ ЦЕЛИ.СЕКОЈ НОЖ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА 2-3 SHAVES, ИЗРАБОТКА НА ОВОЈ ВРЕДНОСТ ПАКЕТ ГОЛЕМА ЗДЕЛКА!. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : ЗНАЕМЕ ДЕКА ЌЕ ДОЈДЕ ДА ЈА САКААТ И УЖИВААТ ВО БРИЧЕЊЕ СО ОВОЈ КЛАСИЧЕН БРИЧЕЊЕ СИСТЕМ САМО ОНОЛКУ КОЛКУ ШТО ТОА ГО ПРАВИМЕ.ПРОФЕСИОНАЛНИ STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ СО 100 СИНГЛ НА РАБОТ НОЖЕВИ - ЗАТВОРЕТЕ БРИЧЕЊЕ МАЖИТЕ ПРИРАЧНИК ХЛАПАК SAFETY50 ДВОЈНО РАБОТ НА НОЖОТ =(100 СИНГЛ НА РАБОТ НОЖЕВИ).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

100 Дерби Професионални Еден Раб Жилети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

100 Дерби Професионални Еден Раб Жилети

Ги собере сите права или берберот жилети (намалување грлото жилети).Пакетот вклучува 100 Дерби професион

DEN 156.24
ГЕМ Гем Еден Раб Ножеви 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ГЕМ Гем Еден Раб Ножеви 10

Гем Сина Ѕвезда Еден Раб жилети карактеристики високо квалитетен челик, кој е усовршуваа со прецизност

DEN 167.76
Schick Инјектор - 7 Ножеви (Пакување од 5)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Schick Инјектор - 7 Ножеви (Пакување од 5)

Schick Инјектор Ножеви плус хром обезбеди чисто, удобно shaves.Секој од не ' рѓосувачки челик сечилото е елект

DEN 620.40
Gillette Фузија 80201236 Пакет од 8 жилети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Gillette Фузија 80201236 Пакет од 8 жилети

Азија за пакување.Се продава само 100% вистински и Оригинални Пакување.Gillette Фузија 8Пакет...

DEN 585.12