• Неодамнешно
Petmate Традиционалните Кинолошки

Petmate Традиционалните Кинолошки

Buyers rating:
DEN 1439.76

Количина на стоки

тешки пластични школки.Жица врати и пластични крило-ореви кои нема да ги кородираат.Ги исполнува авиокомпанија барања.Една година производителот.Мали (19 x 12.5 x 10).Ова е нашиот Традиционален стил преносни кинолошки дека е комбинација од вредност со преферирани одлики, како што се тешки пластични школки, жица врати и пластични крило-ореви кои нема да ги кородираат.Ги исполнува авиокомпанија барања.Една година производителот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YML 4 Ниво Црна Мали Животни Кафез
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YML 4 Ниво Црна Мали Животни Кафез

2 големи Предни Врати 3 Платформи и Скали (1 / 2" Бар Проред) Да се Промовира Execrise 1" Ад Бар Место на телото И П

DEN 5279.76
Tidyard Отворено Куче Кинолошки Обезбедува, Кралот на Големината на Одредена Вежба Простор, со Синџир Линк Ограда
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tidyard Отворено Куче Кинолошки Обезбедува, Кралот на Големината на Одредена Вежба Простор, со Синџир Линк Ограда

Овој сестран куче кинолошки има повеќе намени : играње, вежба, тренинг, или едноставно одржување на ваши�

DEN 827.28