• Неодамнешно
LVLVLO Милениче Кампување Шатор кафез, Внатрешен-Надворешен Виткање Шатор, Кул и Дише, Погоден за Мачки, Puppies или Гвинеја Свињи

LVLVLO Милениче Кампување Шатор кафез, Внатрешен-Надворешен Виткање Шатор, Кул и Дише, Погоден за Мачки, Puppies

Buyers rating:
DEN 3566.64

Количина на стоки

1. Свитлива и надворешна употреба, повеќе стабилна и силна. 2. Инсталација и демонтажа се погодни и не заземаат простор. 3. Целиот е дизајниран со мрежа, кул и дише, не се плаши од спарно топлина. 4. Влакна род материјал, силни и издржливи, не се плаши од пет гризнувања. 5. Сонце, rainproof, удобно и да дише. 1. Употреба : куче-мачка-зајакот, спортски sleep2. Производ функција : заштита од сонце, дожд, moisture Easy да се соберат и да се свитка во мали пакети, лесно да се носат или store Sturdy структура и практични pet Size : S : 38 X38 X40 CM, L : 47 X47 X48 CMColor : сина, жолта, pink You ќе добиете : Пет Шатор x1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YML 4 Ниво Црна Мали Животни Кафез
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YML 4 Ниво Црна Мали Животни Кафез

2 големи Предни Врати 3 Платформи и Скали (1 / 2" Бар Проред) Да се Промовира Execrise 1" Ад Бар Место на телото И П

DEN 5279.76