• Неодамнешно
Разубават Убавини Коса Спреј Шише – Ултра парична Казна Континуирано Вода Господин за Фризирање, Чистење, Растенија, Misting и Нега на Кожата (5 Унца)

Разубават Убавини Коса Спреј Шише – Ултра парична Казна Континуирано Вода Господин за Фризирање, Чистење, Растенија,

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

АЕРОСОЛ-СЛОБОДЕН СПРЕЈ : коса спреј шише укина на аеросол-како спреј, без користење на било под притисок контејнери или опасни propellant гасови.Тоа е одлична опција за клиенти кои сакаат да се префрлат на повеќе одржлив и здрав опција во споредба со аеросол спреј шишиња.ШИРОКА УПОТРЕБА : моќен и во согласност со спреј на овие континуирано магла спреј шише може да се користи за различни апарати за домаќинство и убавина цели, вклучувајќи чистење, пеглање, фризирање, наводнување на растенијата, издавање освежувачите на воздух, misting етерични масла и многу повеќе.Во согласност & ДУРИ и СПРЕЈ : Конструиран со стабилна пред-технологијата за компресија, flairosol спреј шише укина поток од одржи магла, кој трае 1.2 секунди.Спреј има определен излез на 1.25 кубни во секунда и е постојано се издаваат од првата до последната капка. 360-СТЕПЕН ПРСКАЊЕ : континуирано спреј шише овозможува 360-степени прскање за оние подрачја кои се тешко да се постигне.Можете дури да го користите тоа настрана и наопаку.Магла спреј шише обезбедува 98% вода евакуација така може да се користат дури и последната капка течност.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Стандард предизвика шишиња земе повеќе стиска да го добиете спреј започна, но 360 коса спреј шише се ослободува биста на парична казна и долготрајни со само еден нежен стискаш.На ергономски облик и лесен-за-зафат се справи со намалува рака замор.Во согласност misting, долго-траен спреј, и ергономски дизајн го прават нашите шише погоден за користење за различни апарати за домаќинство и убавина цели во вашиот секојдневен живот.Тоа е секој професионален фризер е нов најдобар пријател, поради тоа што mists косата без над saturating било еден дел и ти не ќе мора да пумпа бескрајно — само еден спреј трае долго време.Тоа може да се користи на вода succulents, нежен houseplants, и егзотични цвеќиња како орхидеи.Можете да ги зачувувате и спреј за сите на вашиот DIY креации како средства за чистење, етерични масла мешавини, освежувачите на воздух, и многу повеќе.Освежување сами по топол ден може да се направи повеќе прифатлива и удобен со ова шише.Тоа исто така може да се користи како misting алатка додека сликарство и quilting.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат