• Неодамнешно
Newmind 2x Празни Луксузен Преносни шминка Прав Крем Сад Воздух Перница Издувам Случај со Прав Плескавици И Огледало

Newmind 2x Празни Луксузен Преносни шминка Прав Крем Сад Воздух Перница Издувам Случај со Прав Плескавици И

Buyers rating:
DEN 576.00

Количина на стоки

* за Прав, Make Up, Козметички, ББ, Крем,CC Крем,Blusher и така натаму. * Во склопот на располагање во секое време, насекаде. * Тоа е удобен за носење.За да се извлечат без агрегација. * Ја задржува влагата за подолг период на време. * Материјал : Пластика.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : Тоа е погодно да се носат.За да се извлечат без агрегација. - Во склопот на располагање . - Го задржува влагата за подолг период на време. - за Прав, Make Up, Козметички, ББ, Крем,CC Крем,Blusher и така натаму.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : aprpox. 2.5x7x7 cm Package Вклучува : (2 Парчиња)1 Парче Воздух Перница Case1 Парче Прав Издувам.

Карактеристики на стоката

- Material:
Plastic
- Size:
aprpox. 2.5x7x7 cm
Package Includes:
(2 Pack) :
1 Piece Air Cushion Case :
1 Piece Powder Puff :

Купувачи како што сакаат