• Неодамнешно
19 компјутери Refillable Празни Стискаш Торбичка со Инка и Ознака Налепница, PyyxZjup 30ml 50мл 100ml Преносни Патување Течни Пакување Торба Течење Доказ Spout Торба Toiletry Козметички

19 компјутери Refillable Празни Стискаш Торбичка со Инка и Ознака Налепница, PyyxZjup 30ml 50мл 100ml Преносни

Buyers rating:
DEN 330.96

Количина на стоки

Пакет - Оваа група на производи содржи 3 видови на предмети, вклучувајќи 15 пакет торби : соодветно 5 за 100ml, 5 за 50мл и 5 за 30ml, 2 погоден расклопна funnels (боја : жолта & портокал) и 48 парчиња на запишување етикета налепници (боја : црвена & сино).Материјали - пакетот кеси се изработени од еколошки МИЛЕНИЧЕ.На инка е материјал е силикони.Сите предмети се безбедни и не-токсични.Препорачлива температура е -20°60°(-68 F да 140 F).Ве молиме да бидете внимателни да не го додадете, како што се нафта, силна киселина, високо ниво на алкохол или други силна течности, за да се избегне материјал влошување на состојбата.Предности - Ако обично се купи лосион, туш гел, перење детергент или шампон од голем капацитет, пакување кеси може подобро да се помогне во избегнувањето на повеќе отворањето влијаат на квалитетот на течни.Тоа е исто така лесно да се носат течност кога се случува надвор и да патуваат.На инка можат да помогнат во сортирање на течности.И на етикетата налепници помогне да се разликуваат различни течни.Карактеристики - млазницата на пакувањето торба има добра запечатување перформанси.Тесна тема спречува течноста од се изложени на воздух или други загадувачи.Апликација - Лосион / Шампон / Соочуваат со Крем / Страна Сапун / Маска Кал / Етерични масла. 100ml Торба за Пакување Големина : 15.5x9cm / 6.1x3.54" Материјал : пластични Боја : Бела 50мл Торба за Пакување Големина : 13.5x8cm / 5.31x3.15" Материјал : пластични Боја : Бела 30ml Торба за Пакување Големина : 10x8cm / 3.93x3.15" Материјал : пластични Боја : Бела Инка Големина : 6.3x7cm / 2.48x2.75" Со 1.6 см /0.62" широк млазницата Материјал : силикон Боја : Жолта & Портокал Етикета Налепница, Големина : 3.8x2.4cm / 1.49x0.94" Боја : Црвен & Сини ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 5 x 100ml Пакување Торба 5 x 50мл Пакување Торба 5 x 30ml Пакување Торба 2 x Инка 2 x Етикета Налепница.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат