• Неодамнешно
SouiWuzi Airless Пумпа Празна Тегла Refillable Патување Крем Шише Преносни Козметички Сад 30ml

SouiWuzi Airless Пумпа Празна Тегла Refillable Патување Крем Шише Преносни Козметички Сад 30ml

Buyers rating:
DEN 1543.20

Количина на стоки

Leakproof : Патување крем мешавина е многу безбеден и удобен.Со транспарентен капак и анти-истекување дизајн, тоа може ефикасно да се спречи истекување на течен.Вакуум затка : Airless пумпа тегла е чиста и не се трошете, стискаш нагоре и надолу за да лифт крем, со мали остатоци од шише ѕидот и без губење на козметика.Козметички сад : Refillable шише може да се одржи фондацијата, крем, лосион, крем или DIY производи за нега на кожата.Спречите затнување : Крем сад е strawless дизајн, кој може да го спречи крем од тоа да биде премногу густа и затнување на слама.Зголемена дијаметар : Крем шише е голем дијаметар е лесен за пополнување, внатрешен дијаметар од околу 5cm, тоа лесно може да се пополни сите видови на кремови, подебели козметика може да се полнат.Опис : Крем шише има преносни големина која може да се случи со тебе кога ќе патуваат или да ја користите дома.Лесно да се пополни и рефил празен вакум пумпа шишиња за патување, удобен и еднократно.Нашите airless пумпа резервоарот е направен од ПЕТ материјал, BPA-free, без мирис и целосно безбеден.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.1 * Крем шише.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат