• Неодамнешно
12PCS 10ml/0.34 оз Килибар Пластични Празни Refillable Назален Спреј Празни Шишиња Refillable Фина Магла Распрскувачи Atomizoare Шминка Вода во Садот за Парфеми Етерични Масла, Солена В

12PCS 10ml/0.34 оз Килибар Пластични Празни Refillable Назален Спреј Празни Шишиња Refillable Фина Магла Распрскувачи

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Материјал : Стакло+Пластика;Боја : Кафена;Капацитет : 10ml/0.34 оз;Големина : Висок x Дијаметар : 9.8 x2.2cm(3.9 x0.9inch); Вкупната Тежина : 127g; Количина : 12 PCS;.Директно спреј шише е направен од пластични материјали.Својот лесен,издржливи,течење доказ и удобен.Едноставна употреба и рефил,само се прелива течноста како вашето барање.и потоа притиснете двете страни на шише устата, на влага ќе се испрскаат надвор.Постои јасна мали кап на права спреј за уста за да се избегне прашина или неуредно доаѓа.и телото шише е полу-транспарентно, така што ќе може лесно да се јасно да се види остатокот од течноста.Овој спреј стаклено шише е погодна за сите видови на течни како вашето барање.Лесно миење со ладна вода.Опис на производот : Материјал : Стакло+Пластика;Боја : Кафена;Капацитет : 10ml/0.34 оз;Големина : Висок x Дијаметар : 9.8 x2.2cm(3.9 x0.9inch); Вкупната Тежина : 127g; Количина : 12 PCS;Директно спреј шише е направен од пластични материјали.Својот лесен,издржливи,течење доказ и удобен.Едноставна употреба и рефил,само се прелива течноста како вашето барање.и тогаш pressthe две страни на шише устата, на влага ќе се испрскаат надвор.Постои јасна мали кап на права спреј за уста за да се избегне прашина или неуредно доаѓа.и телото шише е полу-транспарентно, така што ќе може лесно да се јасно да се види остатокот од течноста.Овој спреј стаклено шише е погодна за сите видови на течни како вашето барање.Лесно миење со ладна вода.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат