• Неодамнешно
Генерички 2x Патување Алуминиум Магла Спреј Парфеми Шише Шминка Sprayer Етерични Масла Ароматерапијата Сад - 50мл

Генерички 2x Патување Алуминиум Магла Спреј Парфеми Шише Шминка Sprayer Етерични Масла Ароматерапијата Сад -

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Одлично на издавање вода, алкохол, и разни други течни-базирани производи.Истури-доказ дизајн овозможува да спреј долго поток или фина магла.Многу лесен и едноставен дизајн,лесен за употреба.Опремени со господин sprayer, која е тешка должност sprayer, дека спрејови во магла тип patter.Дизајниран со етерични масла мешавини на ум, одлична за масла мешавини, чистење, готвење, и колку што е можно.Опис : - Дизајниран со етерични масла мешавини на ум, одлична за масла мешавини, чистење, готвење, и многу мор - Опремени со господин sprayer, која е тешка должност sprayer, дека спрејови во магла тип patter - Многу лесен и едноставен дизајн,лесен за употреба - Истури-доказ дизајн овозможува да спреј долго поток или фина магла - Одлично на издавање вода, алкохол, и разни други течни-базирани производи - Деликатна спреј atomiser како неочекувано за коса салон и шминка лосион. - Материјал : Алуминиумски + Пластика - Капацитет : Прибл.250ml - Објект Големина : 5*20.5 cm /2*8.1 инчен(Кол.*H)Пакетот Вклучува : 2 парчиња Sprayer Bottle Note : цевка може да се намали од страна на вашите барања.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат