• Неодамнешно
EXCEART 10Pcs 5ml чисто Стакло Dropper Шишиња Мини Етерично Масло Dropper Празни Шишиња Патување Примерок Ампули Козметички Примерок Контејнер Течни Droppers Шише

EXCEART 10Pcs 5ml чисто Стакло Dropper Шишиња Мини Етерично Масло Dropper Празни Шишиња Патување Примерок Ампули

Buyers rating:
DEN 278.16

Количина на стоки

Мини Големина, компактен и лесен, удобен да патуваат носат со.Мали патување контејнери е погодна за чување на етерични масла, козметика, парфеми, ароматерапијата, на други течности.Можете да ги споделите вашите етерични масла, парфеми, или било каков вид на течни примерок на вашето семејство или пријателите, клиентите.Направени од чисто стакло, не е лесно да се, со црна капаци.Пакет : 10pcs масло dropper шишиња, големина за : 6. 00 Х 2. 30 X 2. 30 cm/ 2. 36 X 0. 90 X 0. 90 во.Опис Карактеристики - Боја : Избрани Боја - Материјал : Стакло - Големина : Околу 6. 00 Х 2. 30 X 2. 30 cm/ 2. 36 X 0. 90 X 0. 90 во Пакет Вклучувајќи 10 x Чување Шишиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат