• Неодамнешно
15ml Стаклено Шише Празно Патување облека Отворено Течни флаширање Козметички Сад Парфем Atomizer Парфем Спреј Шише(злато)

15ml Стаклено Шише Празно Патување облека Отворено Течни флаширање Козметички Сад Парфем Atomizer Парфем Спреј

Buyers rating:
DEN 275.76

Количина на стоки

Пополни со вашиот омилен нафта мешавина и го користат како орган спреј, навлажнувачки магла, соба fragrancer или инсекти repellant.Пренос на течности од продавницата купи пластични шишиња за поубава амбиент во вашата бања и гостинската соба или да ги користите во вашата кујна наместо пластични шишиња со кои може да го филтрирам нездрави хемикалии во храната.Овие шишиња ќе се вклопуваат во вашата рака, а во исто време, се доволно големи и дека нема постојано треба да се рефил!.Изгледа професионално, привлечни и продавници се далеку уредно.Вклучува течење доказ, моќен, предизвика спреј врвот со прилагодливи settings за да се произведе постојан проток, светло за магла или OFF (исклучено).Пакет : 1*Спреј Bottle Product Име : Спреј Bottles Capacity : 15ml Quantity : 1 Color : Злато/Silver Fill со вашиот омилен нафта мешавина и го користат како орган спреј, навлажнувачки магла, соба fragrancer или инсекти repellant.Пренос на течности од продавницата купи пластични шишиња за поубава амбиент во вашата бања и гостинската соба или да ги користите во вашата кујна наместо пластични шишиња со кои може да го филтрирам нездрави хемикалии во храната.Овие шишиња ќе се вклопуваат во вашата рака, а во исто време, се доволно големи и дека нема постојано треба да се рефил!Изгледа професионално, привлечни и продавници се далеку уредно.Вклучува течење доказ, моќен, предизвика спреј врвот со прилагодливи settings за да се произведе постојан проток, светло за магла или OFF (исклучено).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат