• Неодамнешно
Refillable Стакло Парфем Спреј Шишиња: 8Pcs 15ML Фина Магла Sprayer Празни Мини Spritzer за Козметички Парфем Етерични Масла

Refillable Стакло Парфем Спреј Шишиња: 8Pcs 15ML Фина Магла Sprayer Празни Мини Spritzer за Козметички Парфем

Buyers rating:
DEN 772.80

Количина на стоки

1. Парфем шише е направен од стакло, светлина и издржливи, модерен и безбеден.За вашите пријателки, ова е исто така добар избор за подарок, тие ќе го тоа.Парфем шише има исклучителна изработка, исклучителна производство и модерен стил.украси за дневната соба, како и одликувања за гроздобер соба.Тоа може да се користи за да се repack парфем, лосион, етерични масла, итн.мали во големина и лесно да се носите во вашата патувања.Опис Ова е стилски шише парфем.Тоа може да се користи за да се repackage парфеми, лосиони, етерични масла, итн., и може да ги красат дневна соба, спална соба, облекување маса, и да се зголеми чувството на модата.Направени од високо - квалитетни материјали, тоа е безбедно да се користи за долго време.Исклучителна изработка и исклучителен дизајн го прават погоден за парфем за складирање и течење - доказ.Карактеристики - Боја : Мешани - Материјал : Стакло.- Големина : 3. 50 X3. 00 X7. 00cm/ 1. 38 X1. 18 X2. 75in.Пакет Вклучувајќи 8 x парфем шишиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

8 Унца Јасна Еден Ѕид PET Пластика Тегла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Унца Јасна Еден Ѕид PET Пластика Тегла

8 oune МИЛЕНИЧЕ јасно пластика тегла.Висина 1.871 во / 4.752 cm ; Дијаметар 3.685 во / 9.360 cm.Домашно МИЛЕНИЧЕ е светл

DEN 150.96