• Неодамнешно
Healifty 15pcs 2ml Парфем Фармацевт Пумпа Парфем Екстракција Пластичен Адаптер Шприц Пумпа Refillable Парфем Спреј Шише за Патување Транспарентен

Healifty 15pcs 2ml Парфем Фармацевт Пумпа Парфем Екстракција Пластичен Адаптер Шприц Пумпа Refillable Парфем

Buyers rating:
DEN 251.76

Количина на стоки

Преносни Шминка Алатка Со туркање шприц дизајн, можете да ги користите лесно.Тие може да се користи за многу пати.Преносни Шминка Алатка Тие се направени од убав материјал, кој е лесен и трајни производи за вас за складирање.жените подарок Тие се погодни за чување на парфем, шампон, туш гел, рака сапун, навлажнувачки вода, итн.жените подарок Овој сет на под шишиња е практичен и удобен за вас да се носат кога ќе се.жените подарок Овие повеќенаменски парфем складирање шприцеви се обновливи, refillable,- пријателски, и преносни.Опис 15pcs 2ml Парфем Фармацевт Пумпа Парфем Екстракција Пластичен Адаптер Шприц Пумпа Refillable Парфем Спреј Шише за Патување Транспарентен Карактеристики - Материјал : PE.- Боја : Транспарентна.- Големина : Околу 8. 00 X1. 20 X1. 20cm 3. 14 X0. 47 X0. 47in.Пакет Вклучувајќи 15 x Под Шишиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат