• Неодамнешно
sharprepublic 12 Слотови Етерично Масло Рек Дрво СПА рачно изработени Масажа Носители за лак Dropper Шише Ролери Шишиња Презентација Полица Колекција

sharprepublic 12 Слотови Етерично Масло Рек Дрво СПА рачно изработени Масажа Носители за лак Dropper Шише Ролери

Buyers rating:
DEN 1584.00

Количина на стоки

Направен од природни бамбус дрво, рачно изработени, траен и без мирис.Етерично Масло Решетката за Прикажување на вашиот етерични масла/ парфеми/ масажа масла/ козметички исправени шишиња.Дупки дијаметар е околу 3cm, и има вкупно 12 мали дупки.Добро се прикаже вашиот масла од низок до висок.Врвот, исто така, може да се стави етерично масло шише.Убав инструмент за прикажување и организирање на етерични масла, шминката, козметиката, дома или во мало прилагодување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат