• Неодамнешно
Континуирано Sprayer, за Нега на Кожата 200ml Спреј Шише Лесен, Удобен Зафат Мултифункционален за Градинарство

Континуирано Sprayer, за Нега на Кожата 200ml Спреј Шише Лесен, Удобен Зафат Мултифункционален за Градинарство

Buyers rating:
DEN 304.56

Количина на стоки

Исклучителна Млазницата : Спреј шише усвојува нанотехношка, млазницата е исклучителна, не-токсични, без мирис и безбедно.Исклучителна Шише Тело : Светли и полиран, убава и издржливи, кои се користат за чистење, чешлање и градинарството, и може да се користи.Удобен и Практичен : комбинација на фина магла и континуирано спреј функција овозможува прскање за неколку секунди, што го прави многу корисна и удобен во секојдневниот живот.Скалпот Нега : Пред технологијата за компресија се користи за да се обезбеди моќен спреј за чистење, косата и нега на кожата.Удобен Зафат : Спреј шише усвојува на ергономски облик, кој е лесно да се справи и ја намалува рака замор.Функција : 1. Исклучителна Млазницата : Спреј шише усвојува нанотехношка, млазницата е исклучителна, не-токсични, без мирис и безбедно.2. Скалпот Нега : Пред технологијата за компресија се користи за да се обезбеди моќен спреј за чистење, косата и нега на кожата.3. Исклучителна Шише Тело : Светли и полиран, убава и издржливи, кои се користат за чистење, чешлање и градинарството, и може да се користи.4. Удобен и Практичен : комбинација на фина магла и континуирано спреј функција овозможува прскање за неколку секунди, што го прави многу корисна и удобен во секојдневниот живот.5. Удобен Зафат : Спреј шише усвојува на ергономски облик, кој е лесно да се справи и ја намалува рака замор.Спецификација : Предмет Тип : Спреј Bottle Material : PETCapacity : 200ml Size : Прибл. 19.5 x 5.3 cm / 7.7 x 2.1 во Пакет Листа : 1 x Spray Шише.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Spray Bottle
Material:
PET
Capacity:
200ml
Size:
Approx. 19.5 x 5.3cm / 7.7 x 2.1in 
Package List:
1 xSpray Bottle :

Купувачи како што сакаат