• Неодамнешно
Пица пластична кеса 7 9 10 12 Пица takeout торба преносни пластична кеса прилагодено 50PCS (蓝色, 10.6 x 14.1 x 7)

Пица пластична кеса 7 9 10 12 Пица takeout торба преносни пластична кеса прилагодено 50PCS (蓝色, 10.6 x 14.1

Buyers rating:
DEN 2234.40

Количина на стоки

50 КОМПЈУТЕРИ/торба, животната средина-пријателски храна одделение материјални, не-токсични и невкусна, погоден за ресторан, подарок пакување и други цели. 50 КОМПЈУТЕРИ/торба, животната средина-пријателски храна одделение материјални, не-токсични и невкусна, погоден за ресторан, подарок пакување и други цели.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

TOSSPER Симпатична Измет Торба Носителот Преносни Диносаурус Отпад Перници за домашни Миленичиња Кеси за Отпадоци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TOSSPER Симпатична Измет Торба Носителот Преносни Диносаурус Отпад Перници за домашни Миленичиња Кеси за Отпадоци

ЛЕСЕН И АНТИСУДИР : Со flannelette поставата и СТП материјал фармацевт тежи само 26g,која е мека и нежна за да се

DEN 1101.60