• Неодамнешно
WBOY Keyless Флип Виткање Далечинскиот Клуч Фоб Случај Школка 4 Копчиња Замена Компатибилен Со 2010-2014 Chevrolet Camaro Equinox

WBOY Keyless Флип Виткање Далечинскиот Клуч Фоб Случај Школка 4 Копчиња Замена Компатибилен Со 2010-2014 Chevrolet

Buyers rating:
DEN 1456.80

Количина на стоки

Совршен за замена на старите или носење на копчиња, Без програмирање потребно.Бренд нови; Бидете Сигурни дека вашата тековна далечински изгледаат исто како на далечинскиот управувач на сликата.Ова е само копче случај + Неисечени Сечилото Само, НЕ постои внатрешни работи (remote/електроника/transponder чипови) внатре.Инсталација : Отстранете ги старите случај и инсталира нови, нема програмирање потребно.Пакет содржи : 1 X Неисечени Сечилото Флип Копче Случај, Не електроника или батеријата се вклучени,.Најдобра замена за скршени или носење на копчиња, или голема за дополнителен клуч.Овој објект не е далечинскиот клуч, тоа е само далечинскиот клуч школка.БЕЗ внатрешни работи (remote/електроника/палење или transponder чипови) единица внатре.Земете внатрешни електроника (вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка, тогаш тоа е во РЕД!Нема програмирање потребно за Компатибилност Одговара За : И други модел со иста форма & копчиња Инструкции : 1. Отворете го вашиот постоечки далечински 2. Отстрани внатрешна модул/чип и трансфер на нови случај 3. Тест за да се провери сè што работи добро Внимание : 1.Овој објект е само Празна замена далечински школка,БЕЗ внатрешни работи(remote/електроника/transponder чипови)внатре. 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот клуч е исто како што сликите покажуваат. 3.На keyblade е неисечени и треба да се намали на вашиот локален дилер или квалификуван locksmith. 4.Љубезно ве молиме проверете ја вашата оригинална копче прво, пред купување. 5.Бидете сигурни дека вашата оригиналот е ист како нашиот онлајн фотографии покажа.Пакетот Вклучува : 1 X Копче Школка (НЕ Чипови БЕЗ Внатрешни работи).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со LEXUS 4 Копчето Smart Далечинскиот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со LEXUS 4 Копчето Smart Далечинскиот

Други бои (Црна, Длабоко Сина, Сива, Розова, Виолетова, Црвена, Проѕирни (Ноќта Светат), Бела, Жолта).Висок �

DEN 165.60
SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со МИЦУБИШИ 4 Копче на Далечинскиот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со МИЦУБИШИ 4 Копче на Далечинскиот

други бои (Црна, Кафена, Deep Blue, Дип Парпл, Сива, Светло Сина, Светло Зелена, Портокалова, Розова, Црвена, Ро�

DEN 165.60
SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со ХОНДА 4 Копче на Далечинскиот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со ХОНДА 4 Копче на Далечинскиот

други бои (Црна, Deep Blue, Дип Парпл, Сива, Светло Сина, Светло Зелена, Портокалова, Розова, Црвена, Роуз).Висо�

DEN 165.60
SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со SUZUKI 2 Копчето Smart Далечинскиот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со SUZUKI 2 Копчето Smart Далечинскиот

други бои (Црна, Deep Blue, Дип Парпл, Сива, Светло Сина, Светло Зелена, Портокалова, Розова, Црвена, Роуз).Висо�

DEN 165.60
SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со HYUNDAI 3 Копчето Флип Далечинскиот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со HYUNDAI 3 Копчето Флип Далечинскиот

Други бои (Црна, Длабоко Сина, Сива, Светло Сина, Розова, Виолетова, Црвена, Проѕирни (Ноќта Светат), Бела, �

DEN 165.60