• Неодамнешно
Црна Кањонот Лимон Freesia Миризливи Коса Detangler, 4 Мл (2 Парчиња)

Црна Кањонот Лимон Freesia Миризливи Коса Detangler, 4 Мл (2 Парчиња)

Buyers rating:
DEN 622.56

Количина на стоки

Мирис : Лимон Freesia (Лимон, Мандарина, Freesia, Чемпрес, Лили на долината, Чај се зголеми, Orris корен и Ivy на Cedar, Сандаловина, Oakmoss и Tonka база).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслиново Масло loosens и подмачкува јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 4 Мл Шише (2 Парчиња).Мирис : Лимон Freesia (Лимон, Мандарина, Freesia, Чемпрес, Лили на долината, Чај се зголеми, Orris корен и Ivy на Cedar, Сандаловина, Oakmoss и Tonka база).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Kenra Platinum Премиер Шампон/Клима Уред
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kenra Platinum Премиер Шампон/Клима Уред

Професионална бренд посветен на разбирање и служат денес е клиенти и стилисти.Наша страст е развој на и

DEN 760.80
Biosilk Свила Терапија Клима Уред, 2.26 Унца
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Biosilk Свила Терапија Клима Уред, 2.26 Унца

Свила протеини се создаде неверојатен сјај.УВ филтри за заштита на косата.Остава косата здрава и управу

DEN 119.76