• Неодамнешно
Црна Кањонот Mimosa & Wisteria Миризливи Косата Балсам, 16 Оз

Црна Кањонот Mimosa & Wisteria Миризливи Косата Балсам, 16 Оз

Buyers rating:
DEN 479.28

Количина на стоки

Мирис : Mimosa & Wisteria (Mimosa, Мандарина и Вода Лили со Лили, Heliotrope, Wisteria, Јасмин и Ylang Ylangon на Сандаловина, Ванила, Мошус и Кашмир Шума).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише.Мирис : Mimosa & Wisteria (Mimosa, Мандарина и Вода Лили со Лили, Heliotrope, Wisteria, Јасмин и Ylang Ylangon на Сандаловина, Ванила, Мошус и Кашмир Шума).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Солидна Клима Уред Бар, Направени Со Природни & Органски Состојки, Сите Типови Коса, Сулфат-Бесплатно, Суровост-Free
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Солидна Клима Уред Бар, Направени Со Природни & Органски Состојки, Сите Типови Коса, Сулфат-Бесплатно, Суровост-Free

НАПРАВЕНИ СО ОРГАНСКИ БИЛКИ ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ на КОСАТА Нашата клима уред бар вклучува Органски Коприва,

DEN 407.76