• Неодамнешно
Црна Кањонот Портокал Цвет Роза Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Црна Кањонот Портокал Цвет Роза Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Buyers rating:
DEN 244.80

Количина на стоки

Мирис : Портокалова Боја & Роуз (Портокалова боја и воскресна во нашата мистичен мирис база на овошје, ориентални цветни, neroli, килибар и musks).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише (2 Парчиња).Мирис : Портокалова Боја & Роуз (Портокалова боја и воскресна во нашата мистичен мирис база на овошје, ориентални цветни, neroli, килибар и musks).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sukin Боја Грижа клима уред, 16.9 fl мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sukin Боја Грижа клима уред, 16.9 fl мл

Исполнет со навлажнувачки мешавина од Macadamia Нафта & Kakadu Слива Екстракт на мазна коса, контрола frizz и да го

DEN 402.48
Солидна Клима Уред Бар, Направени Со Природни & Органски Состојки, Сите Типови Коса, Сулфат-Бесплатно, Суровост-Free
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Солидна Клима Уред Бар, Направени Со Природни & Органски Состојки, Сите Типови Коса, Сулфат-Бесплатно, Суровост-Free

НАПРАВЕНИ СО ОРГАНСКИ БИЛКИ ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ на КОСАТА Нашата клима уред бар вклучува Органски Коприва,

DEN 407.76