• Неодамнешно
Црна Кањонот Виолетова Вар Миризливи Косата Балсам, 16 Оз

Црна Кањонот Виолетова Вар Миризливи Косата Балсам, 16 Оз

Buyers rating:
DEN 479.28

Количина на стоки

Мирис : Виолетова Вар (Шеќер, Вар, Лимон и Алдехиди со Роза, Виолетова, Јасмин, Ирис и Lotuson на Oakmoss, Мошус и Powdery белешки).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише.Мирис : Виолетова Вар (Шеќер, Вар, Лимон и Алдехиди со Роза, Виолетова, Јасмин, Ирис и Lotuson на Oakmoss, Мошус и Powdery белешки).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

UltraCruz-sc-395295 Коњите Балсам за Коњи, 16 оз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UltraCruz-sc-395295 Коњите Балсам за Коњи, 16 оз

Идеален за коњи со сува, оштетена коса.Може да се користи како отсуство или исплакнетеод средството за с

DEN 260.64
Солидна Клима Уред Бар, Направени Со Природни & Органски Состојки, Сите Типови Коса, Сулфат-Бесплатно, Суровост-Free
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Солидна Клима Уред Бар, Направени Со Природни & Органски Состојки, Сите Типови Коса, Сулфат-Бесплатно, Суровост-Free

НАПРАВЕНИ СО ОРГАНСКИ БИЛКИ ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ на КОСАТА Нашата клима уред бар вклучува Органски Коприва,

DEN 407.76
Groh Обновување клима уред, 8 мл.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Groh Обновување клима уред, 8 мл.

Бестежин секојдневно средство за смекнување на косата Исполнет со Ergo D2 (мешавина на ergothionene и витамин D2 к

DEN 791.76