• Неодамнешно
Црна Кањонот Слатка Чемпрес & Василиј Миризливи Косата Балсам, 16 Оз

Црна Кањонот Слатка Чемпрес & Василиј Миризливи Косата Балсам, 16 Оз

Buyers rating:
DEN 2232.00

Количина на стоки

Мирис : Слатка Чемпрес & Василиј (A брзо, освежување билни мирис што whisks ти си со неговото тело на слатка шумата, свежи spruce и чемпрес покори со заводлива еукалиптус бери нијанса.).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише.Мирис : Слатка Чемпрес & Василиј (A брзо, освежување билни мирис што whisks ти си со неговото тело на слатка шумата, свежи spruce и чемпрес покори со заводлива еукалиптус бери нијанса.).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sukin Боја Грижа клима уред, 16.9 fl мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sukin Боја Грижа клима уред, 16.9 fl мл

Исполнет со навлажнувачки мешавина од Macadamia Нафта & Kakadu Слива Екстракт на мазна коса, контрола frizz и да го

DEN 402.48